08.01.2017

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 07.01.2017 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

jak coś możecie mój głos na krzekowo 1 traktować jakbym głosował na krzekowo 2 :wink: dzięki

Wezcie prosze pod uwage pogode - jezeli bedzie wiac jak dzisiaj to na dobrej i krzekowie na otwartym terenie nie bedzie jak sie postrzelac - wiatr bedzie zwiewac kulki.
Lepiej byłoby gdzies glebiej w las pojsc - Warszewo albo Mosty.

Prosilbym o policzenie mojego glosu jako Warszewo 1. Kolega Kocur ma 100% racje.

Na Warszewie gra będzie wyglądała tak że 30min będzie cywil ,a 2min strzelania.
To już lepiej Mosty…

Tylko ze Mostów sie ludzie boja bo nie wiedza jak dojechac ?
Sam nie wiem czemu :wink:

Jest jeszcze jedna opcja http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=32&t=3737 Nie ważna pogoda :slight_smile: Z chłopakami lecimy tam tego 8 stycznia.

Nie ma nic strasznego w dojeździe na Mosty, jak ktoś chce to mam 3 miejsca w aucie, mogę zabrać spod biedronki i dowieść na miejsce, tak samo kolega Talib za symboliczne 2 zł (jeśłi się nie mylę) woził ludzi na samą miejscówkę.
Da się tylko trza chcieć :slight_smile:
moze da się ankiete zresetować ? mi pasująmosty, krzaki 2, krzaki 1, byle nie warszewo bo obie moje wizyty tam skonczyly się nieprzyjemnie w zwiąku z nieustannym chodzeniem cywili :frowning:

Jade rowniez i mam 3 miejsca w aucie wolne. Chyba ze wygra krzekowo to niestety nikogo nie zabiore z centrum, bo mam na krzaki 5 minut autem. Mosty, Warszewo nie ma problemu z podwozka przez Szczecin. Opowiem sie za wiekszoscia glosow.

Panowie z mostami może być słabo z tego co wiem będą tam w tym tygodniu farbiarze.

Jeżeli chodzi o teren otwarty i liczbę osób. Zawsze można teren ograniczyć aby rozgrywka była dynamiczna. A zawieja moim zdaniem doda tylko klimatu i oczywiście więcej wspomnianego dynamizmu (szarża będzie bardziej opłacalna :slight_smile: )

Panowie,
chciałbym poinformować iż na TS nie było, nie ma i nie będzie zmiany głosu po oddaniu go w ankiecie. sorry :slight_smile:

Talib szczesliwi ci co wypowiadaja sie nie majac wogole doswiadczenia …
Zawieja powoduje ze mocna replika musisz strzelac z bliska. Na 40 m nie ma szans wycelowac w cel mneijszy niz 3 x3 m.
Powoduje ze nie ma sensu strzelac semi - bo kulki lataja bardzo roznie.
Powoduje ze nie slychac ze sie dostalo.
Nie ma zadnych plusów.

Śnieg spadl więc pewnie zatrzęsienie spacerowiczów z pieskami, kotkami i rowerkami.

Prognoza mówi że ma wiać 6-7 km/h to chyba nie dużo?

Nie, 7km/h to pikuś.
Sto lat temu próbowaliśmy grać przy 20m/s, i to faktycznie był wiatr wykluczający zabawę.

Wiatr chyba przestał być problemem.
Zabawnie będzie w śniegu :slight_smile:

A i owszem!
Już nie pamiętam kiedy ostatnio strzelałem się jak był śnieg, więc będzie całkiem śmiesznie :slight_smile:

Mam dylemat odnośnie strzelanki i nie chodzi o pogodę. Wręcz przeciwnie, śnieg to dla mnie wielka gratka, będzie ciekawie. Jednak kiedy spoglądam na ankietę i widzę jak na miejscówkę głosuje po 5 czy 7 osób to zastanawiam się czy jest sens w ogóle wstawać w niedzielę z łóżka. Mówię serio, nie chcę zrzędzić jak to się u nas w kraju kulturowo przyjęło ale kiedy masz pracę i obowiązki cały tydzień, wówczas sposób wykorzystania tej niedzieli naprawdę dużo zmienia w Twoim życiu. I powstaje dylemat - czy iść na strzelankę i spotkać 7 osób, czy porządnie się wyspać i podreperować siły na kolejny tydzień.

To taki zimowy sen czy macie już wyjebane na strzelanki?

Hmm, a ja widzę 23 osoby głosujące, z czego nie może się zjawić raptem 7.
Historia pokazuje, że na strzelanki często stawia się nawet ponad 2x więcej osób, niż głosujących.
Gdybym mógł, to też chętnie okręciłbym siebie i replikę w prześcieradło. Ale na bank się nie wyrobię w ten weekend.

Ja bede prawdopodobnie z 2 osobami i zadna z nich nie glosowala (ja tez nie).
Brak glosowania spowodowany jest nagonką na tych co glosuja i nie przyjezdzaja.
Potem sie trzeba tlumaczyc i jakies watpy sa - wiec prosciej jak komus nie zalerzy wogole nie glosowac.
Podobne podejscie widze ze ma naprawde duzo osob.