15.02.2015

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wiskord
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Dobra (teren zielony, brak limitów)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 14.02.2015 r.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Krzekowo oraz Bastogne.

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń.

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci.
Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.

Chcesz pożyczyć baterię albo inny przedmiot na strzelankę? Zajrzyj do działu WYPOŻYCZALNIA lub opisz czego potrzebujesz w tematcie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Jak miło :slight_smile:. Dobra powróciła :slight_smile:

Co do dobrej, o którą część chodzi ? Bo z tego co rozumiem nie będziemy grać w budynku.

Dobra wyjątkowo :slight_smile: teren zielony kompleks wyłączony czytaj gramy z tyłu na bunkrach :slight_smile:

Trza długą lufę zatem zamontować ^^

Pierwsza raz będę na dobrej. Więc pytanko więcej tam strzelania w pomieszczeniach czy w terenie bo nie wiem którą replikę przygotować :smiley:

Jeśli wygra dobra, to będzie to teren zielony, bez budynków i bez limitów

Teren zielony - mówi Ci to coś? :slight_smile:

Kurde, szkoda że nie budynki w dobrej… Czekam na cqb jakieś bo kaca muszę w boju sprawdzić ;D

Jest jeszcze szansa na wiskord :smiling_imp:

Witam

Na poczatek dygresja. Smutna wiadomość odnosnie budynków w Dobrej. Został tylko duży reszta została rozebrana.

mam kilka pytań odnośnie ewentualnego spotkanie w Dobrej, która jest moją “piaskownica” bo mieszkam jakieś 300 metrów od miejscówki.

  1. Czy trzeba zgłaszać snajperkę ?
  2. Bez limitów to bez limitów dobrze rozumiem ?:slight_smile:
  3. Jest nas 12 nigdy nie bylismy na strzelance z forum więc, nie wiem jak się planuje grę. Scenariusze sa wymyślane w biegu czy można się z nimi zapoznać wcześniej ?

Mielismy w niedzielę się spotkac w Dobrej stad te pytania, z góry dzięki za odpowiedź.

pzdr.

  1. Nie trzeba
  2. Bez limitów :smiley:
  3. Scenariusz wychodzi ‘w praniu’ na zbiórce, chyba, że ktos wspaniałomyślny zaplanuje jakąś grę dla wszystkich i wcześniej ją przedstawi :wink:

jeah bedzie fajnie

Scenariusz będzie gotowy i przedstawiony na apelu :smiley:

To biorę flagę na kiju.

Czyżby szykowało się coś specjalnego??

Tak odbicie flagi :slight_smile:

Każda strzelanka to coś specjalnego :slight_smile:

Co do spotkań dobrze być trochę przed 10:00 by się przygotować. Przynajmniej takie są założenia.
Mam nadzieję że wam się spodoba wspólna gra i będziecie uczęszczać z nami na inne miejscówki.
Ta snajperka ile ma FPS? Pytam bo nie wiem czy brać wiatrówkę :wink:

misiek, Stopa, donoshio - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić” inaczej wasze głosy nie będą brane pod uwagę

UU teren zielony :slight_smile: To z mojej repliki nikogo nie trafie chyba ze podejde na 20 metrow od celu ^^