08.02.2015

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 07.02.2015 r.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!
REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:
WZÓR DO POBRANIAOsoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Wiskord oraz Krzekowo.
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEKPrzypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci.
Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Jadę samochodem i mogę kogoś zabrać z pętli na głębokim jak ktoś będzie chętny niech napisze priwa.

Jestem pewien, że Twoja pomoc się przyda, gdyż zawsze zmotoryzowani zabierają z parkingu przy Głębokim niezmotoryzowanych. Jeżeli wygra Bastogne - nie przesądzajmy jeszcze o wynikach - będzie to wielkim udogodnieniem dla całej ekipy.

Swoją drogą Bastogne całe w śniegu musi być dość malowniczym miejscem na rozgrywkę, chętnie postrzelam wśród tych choinek.

Zwłaszcza że pogoda w niedziele ma być ładna

Głosujcie na Bastą .

Postrzelał bym się gdyby nie brak czasu i moja replika;) Teraz czekam tylko na Wiskord! :wink:

Będę + 3

Może ktoś wziąć chrono ?

Jeśli Specna wróci z serwisu, czemu nie?
Zegarek jeśli będe jechał to jestem chętny w kwestii transportu :smiley:
PS.Nie głosuję bo nie mam repliki chwilowo :mrgreen:

zobaczę jak się będę czół po pracy, wiec nie głosuje ale raczej się pojawię :wink:

Na razie planuję i nie obiecuję, ale fajnie by było ustalić miejscówkę, skąd zabieramy się … czyli … na drodze do Bast… po lewej stronie na dużym parkingu (ustalona godzina dla pasażerów i "TRANSPORTERÓW, poza tym czasem radzimy se sami)… zawsze, jak tam śmigam zgarniam ludziufff po drodze w różnych miejscach i … podejrzewam, że mogli być ominięci … Jak tylko będę miał pewność to potwierdzę i PanzerGolfKampfWagen Mk2 w razie czego też służyć może :smiley:

Znajomy Problem (ciekawie to brzmi) ma lipny dojazd bo będzie na głębokim koło 9 więc ja też mniej więcej o tej godzinie tam będę żeby mu potowarzyszyć. Więc też nie będę sknera i zaoferuje ciepłą herbatę każdemu kto przyjdzie wcześniej.
PS. UWAGA ilość herbaty ograniczona :wink:

Jak z prądem - to ja też kce :wink:

KTO NIE MA TRANSPORTU POWINIEN BYŚ NA PARKINGU GŁĘBOKIE MAX DO 9:30
NA pewno ktoś zabierze.

Patron - mogę zabrać chrono.

Chłopaki cos mówili że wasze chroni cos dziwnie wskazuje. Może to przez temperaturę. Koleś miał moja replikę ktora wielokrotnie byla mierzona, a na waszym scenariuszu wyszlo 20-30fps różnicy.

Chrono było w porządku, mi pokazywało stabilne 5 - 350 fpsów :wink:

To prawda. Chrono hulało jak chciało.
Na sprężynie do cqb zawyżyło mi o 60 fps, dało niemal równy wynik jak na springu na dwór. :laughing:
Później jednak mierzyło poprawnie. :slight_smile:

Przepraszam za wprowadzenie w błąd ale jednak nie będę mógl się pojawić na strzelance.
Tut mir leid i jeszcze raz bardzo przepraszam.

Jak zdążyliście zauważyć temperatura ma znaczny wpływ na sprężynę i na chrono.
Niejednokrotnie po trzecim - czwartym pomiarze zaczynało pokazywać w miarę konkretny pomiar .

Jadę samochodem z Hożej więc jak ktoś chce się zabrać niech mi napisze SMS’a (531-476-461) albo na forum do 22:00.