01.02.2015

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo II
  • Krzekowo
  • Bastogne
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 31.01.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:
WZÓR DO POBRANIAOsoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Warszewo I oraz Wiskord.
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEKPrzypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń**Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci.
Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.**Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Ludzie :exclamation: Dawać na Krzaki :wink: dawno tam nie graliśmy :smiling_imp:

“Cywil!!!” :smiley:

Chyba grzybów już nie ma, to gra nie będzie wstrzymywana co 10 minut, ale co 15 :smiling_imp:

Będzie mało graczy więc pójdziemy na nową miejscówkę. Tam nie będzie Cywili :smiley:

Najprawdopodobniej będe ale jeszcze nie wiem na 100% więc nie głosuję
PS.heh a niedawno chcialem na krzekowo a zapowiada się właśnie tam :smiley:

Wow … Aż 5 osób zagłosowało :sunglasses:

Mam pomysla by pojechać na Cukrową zrobić CQB.
W prawdzie od ulicy jest płot ale spokojnie można wejść z boku.
Gumiś mówił że nie zaobserwował ochrony. Gdyby jednak był problem jakoś zabierzemy się autami gdzie indziej.

Haha eat shit Wiskord! :slight_smile:

To jak robimy? Jedziemy na ‘‘Krzaki’’, czy na Cukrową? :neutral_face:

CUKROWA!!!

hmmm pomysł zajebisty ale dałbym szanse postrzelać tym którzy nie mają repliki do cqb i na cukrową pojechał bym za tydzień :slight_smile: ponadto nie powinniśmy zmieniać głosowania pod koniec tygodnia :slight_smile:

.
.
.
kurwa niewierze że to pisze …
0.o

Adam ma racje z CQB :confused: Mi na ostatnim Wiskordzie replika zdechła i na chwilę obecną nie mam repliki do CQB…
Tak więc jedyne co mi do głowy przychodzi to odpuścić… Przykro mi Panowie.

Mi tam wszystko jedno gdzie będzie strzelanka, byle tylko się pojawiło więcej niż 4 osoby.

A co powiecie Panowie na Pistol Party na Cukrowej? :sunglasses:

A co powiesz na temperaturę około 0 stopni w niedzielę? :smiley:

pistol party w zimę? “pew pew psssss”

Brak zainteresowania glosowaniem. Więc dla czego by nie. Pomijam fakt że potraktował bym ta niedziele jako rekonesans czy można tam grać. Zreszta można tam zagrać na otwartym z długą.
Wpisywać się na listę kto jest za.

  1. Mivak
  2. Ligman
  1. Mivak
  2. Ligman
  3. Aydyn
  1. Mivak
  2. Ligman
  3. Aydyn
  4. Gumiś
  5. Pociąg