25.01.2015

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Warszewo II
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wielgowo
  • Wiskord (limit 350fps na całym terenie)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 24.01.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:
WZÓR DO POBRANIAOsoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Bastogne oraz Warszewo I.
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEKPrzypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń**Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci.
Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.**Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Czyżby kolejna taktyczna jednomyślność? :smiley:

Wookie czujesz to ? Tak pachnie Wiskord :smiley:

Wiskord hmm… Może być hehe czuje zajawke na Wiskord :sunglasses: może być ciekawie, tylko przydał by się jakiś fajny scenariusz by to urozmaicić :wink:

Znowu rozgrzewka z zakładnikiem ? XD

Witam. Jesli wygra wiskord to ze wzgledu na limit fps mnie nie bedzie.

Nie chcę być chamski, ale jeśli głosujesz to bierz pod uwagę fakt, iż twoim obowiązkiem jest pojawić się na zwycięskiej miejscówce :wink: nie psuj frekwencji :wink:

Skoro nie ma repliki do CQB to jak ma przyjść? Głosował na inną miejscówkę i ma do tego prawo.

Wystarczy przemyśleć fakt :wink: jak jest tylu chętnych na Wiskord… Jak kolega chce to niech zapyta to może ktoś pożyczy replikę :slight_smile:

SOVI3T jak ktoś głosuje w ankiecie na miejscówkę “leśną” a wygra “Wiskord”, wystarczy, że napisze tak jak dodukowsky, że się nie pojawi, bo nie ma repliki do cqb - wtedy nie obowiązuje go zasada, że trzeba się pojawić niezależnie od tego, czy się głosowało :wink:

Ok :slight_smile: daj mi klapsa za karę :stuck_out_tongue: Tak Wookie będę w niedziele :wink: :*

No to szykuj dupe :smiling_imp:

Czyli mamy już podkład pod scenariusz :smiley: :smiling_imp:

Gangbang :smiley:

Glosowalem na lesna miejscowke bo tam bym sie pojawil na 100% a ze wygral wiskord to mnie nie bedzie limi fps mnie wykluczyl. Szkoda bo chcialem postrzelac ale moze w nastepna niedziele odbedzie sie lesne strzelanie.

Max.W - zapraszam do teamatu “Witam, chciałbym się przedstawić”

dodukowsky - zgodnie z nową rotacją miejscówek, Wiskord po tej niedzieli odpadnie na 2 tygodnie z ankiet, a że jest to jedyna miejscówka cqb to na pewno wypadnie las :wink:

siema pytanie miałby ktoś pożyczyć broń na 350 fps ??

Niech ta sesja się już skończy… Odczuwam niedobór wystrzelonego kompozytu :smiley:

albo niech przyjedzie i udaje że ma 350

Chciałem przyjechać, ale wiskord.