11.01.2015

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Bastogne
  • Mosty
  • Prochownia
  • Krzekowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 11.01.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:
WZÓR DO POBRANIAOsoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek w tym tygodniu z głosowania wypadają dwie ostatnio wybrane - Warszewo I oraz Wiskord.
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEKPrzypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń**Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci.
Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.**Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Odpadam. Wolontariat WOŚPu.

Również WOŚPuję z moją drużyną w Świnoujściu. Dobrej zabawy!

Ja tak samo ziomki

Fotograf też ma zamiar być na WOŚPie jakby ktoś pytał :wink:

Bardzo bym prosił abo osoby które będą na strzelance zadeklarowały się. łatwiej będzie przygotować rozgrywkę wiedząc mniej więcej ile będzie ludu.

WOŚP - odpadam.

Wośp bardzo szlachetny ale tu mowa o strzelance a nie głosowaniu kto na WOŚP :wink:

Nie chcę nabijać postów ale też by mi się przydało wiedzieć kto się pojawi bo mam pomysł na nowy scenariusz na niedzielę i nie wiem czy go przygotowywać, wymaga on jednak kilku osób więcej. Jeżeli zaś nie pojawi się aż tak wiele osób to możemy zrobić małego Battlefielda.

OK przygotuje sprzęt do batka w razie jak był by potrzebny.

Będę z kolegą

Ja jednak odpadam, repliki nie przyszły na czas z serwisu :confused:
Miłej rozgrywki :smiley:

Będę na 80%.

Tez odpadam :frowning:

Będę razem z kolegą

O spóźniłem się z głosowaniem :mrgreen:.
Ale też się pojawię :smiley:

Będzie miał ktoś ewentualnie pożyczyć/przynieść na strzelankę extra baterie bo znajac zycie moj Nimh padnie w polowie strzelanki …aha i taka aby mi zmiescila sie w kolbie SF (mala tamiya)

Fajnie było :wink: Dzięki za grę :slight_smile:

Mimo początkowo mało przyjemnej aury zabawa się rozkręciła zacnie :smiley:
Dzięki wszystkim za zajebiaszczą strzelankę :wink:
P.S. Herod na prezydenta :wink:

Dzięki za fajna grę!