04.01.2015

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 03.01.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:
WZÓR DO POBRANIAOsoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek oraz faktem, iż dwa tygodnie temu w głosowaniu nie wybrano żadnej ze standardowych miejscówek z głosowania wypada ostatnia wybrana - Warszewo I
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEKPrzypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń**Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci.
Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.**Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

PS. Przypominam o limicie max 350fps na terenie całego Wiskordu!

Wszyscy powinniśmy być na inauguracyjnej strzelance! Z wyjątkiem tych co nie mogą hehe

Widzę że nie ma co głosować na inną miejscówkę :smiley:
Postaram się być.

Poprawiam moderatorów:


Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica.
WZÓR DO POBRANIA

… I znowu limity mnie wykluczają :confused:

Może ktoś będzie miał replikę pożyczyć - popytaj :wink:
Piorun - dzięki, poprawione

Wypożyczalnia

Nie Będzie mnie fps-y nie pozwalają
PS. eh poszłoby się na krzekowo :smiley:

No ja też w związku z limitem nie zainauguruje Nowego Roku. Trochę szkoda.

Na krzekowo to juz chyba tylko z psem warto chodzic;)

Choleeeera. Znowu Wiskord mi się trafił…

Ogarnia ktoś jakie busy kursują w stronę Wiskordu, żeby można było zrobić przesiadkę z pośpiesznego B? (Nie jeżdżę nimi więc zapomniało mi się :smiley:)

Na Zdroje Krzyżówka w 64 np się przesiądź

albo w linię 55, średnio co 20 minut kursują. Czy będziesz jechał 64 czy 55 to wysiadasz na przystanku “Transportowa”

Dzięki :wink:

Będzie foto :stuck_out_tongue: ?

A co nie wiesz jakie łachmany założyć? :wink:

Nie wie czy make-up robić :smiley:

Wiskord powinien mieć obowiązek posiadania fotografa na strzelankach :stuck_out_tongue:

Dobra tam, włóż miniówkę od LBT i pewnie się na jakieś foto załapiesz :slight_smile: