28.12.2014

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Mosty
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Wiskord
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę 27.12.2014 r.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!
REGULAMIN SPOTKAŃ

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica.
WZÓR DO POBRANIA

Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek oraz faktem, iż w poprzednim głosowaniu nie wybrano żadnej ze standardowych miejscówek z głosowania wypada ostatnia wybrana - Wielgowo.
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK


Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci. Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.

Narazie nie głosuje bo nie chcę zapeszać :slight_smile:

Niestety … 28 spędzę w robocie :confused: Miłej zabawy :smiley:

Warszewo ma więcej głosów od Wiskordu?!
DALEJ WARSZEWO!!! :smiley:

Jak nie będzie wiskordu to postaram się pojawić

Nie będzie mnie.

To ja tez nie jadę. :wink:

A mosty takie samotne i puste :frowning: allmighty widzisz i nie głosujesz :stuck_out_tongue_winking_eye:

ja bede obojetnie gdzie:)

Jaser, jestem z Tobą, też bym chciał mosty.

Najs, Warszewo. Chętnie przygarnę podwózkę z centrum.

Z powodu braku hajsu na kulki nie pojawię się niestety.

Rozumiem ze o 10 jest sie gotowym do gry pelne oszepjowanie itp ?

Tak, przynajmniej w teorii :slight_smile: Ale proszę wszystkich o bycie już przygotowanym na 10:00.

Nie byłem jeszcze na Warszewie I więc mam pytanie- parking jest w tym samym miejscu jakby się szło na Warszewo II? :smiley:

Nie co wcześniej. Praktycznie zaraz przy wjedzie do lasu.

Ok dzięki :wink:

Jakby mi ktoś wziął okulary, to byłabym szalenie wdzięczna, a wiadomo z jakimi propsami łączy się wdzięczność fotografa :slight_smile:

Done :slight_smile:

Dzięki wszystkim za dzisiaj. To była chyba jedna z lepszych strzelanek :sunglasses: .