21.12.2014

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Mosty
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Jingle Balls (350 fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę 20.12.2014 r.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!
REGULAMIN SPOTKAŃ

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica.
WZÓR DO POBRANIA

Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek z głosowania wypadają dwie ostatnie: Wiskord i Wielgowo
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK


Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci. Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.

Przypominamy, iż w dniu 21.12.2014 r. odbędzie się świąteczny scenariusz airsoftowy
JINGLE BALLS

350 fps max? ehh to ja ze swoimi 410 odpadam? weee

Niestety tak. Limit to limit

Jak limit to limit, będzie okazja pewnie następnym razem

siemka czy kolega jak ma 360fps może przyjść na Jingle Balls

Limit…

ok. kolega się pytal wiec chciałem się upewnić

Pytanko mam drobne takie, gdyż dziś miałem mały pojedynek z uczniami … koniec semestra i takie tam, zostałem zaatakowany bronią pewną, znaczy się opłatkiem … Czy tradycją TS jest łamać się opłatkiem na “wigilijnej” naparzance ?? :smiling_imp:

Nie nie mamy takiej tradycji;)

Czyli zamiast opłatkiem podzielimy się kompozytem, też fajnie :smiley: :smiling_imp:

Miejscówka jest obgadana z zarządcą terenu - Gimną Dobra ?

Jeśli komuś brakuje transportu, to mam 4 miejsca w aucie, moge podjechac z Wołczkowa (po drodze na miejscówkę) na Głębokie po kogos, jesli ktoś chętny to piszcie/dzwońcie :slight_smile: 530 534 355 Nicola.

Z głębokiego zawsze się ktoś niezmotoryzowany znajdzie, np ja czy moi koledzy :slight_smile:

Jakby ktoś nie chciał jechać na Głębokie/ma bliżej do Krzekowa, to PKS nr.5 jest o 8:43 i 10:03 z przystanku 74 (Modra) w stronę Bezrzecza. Wysiąść trzeba na przystanku “Dobra, ul. Szczecińska” :slight_smile:

Niestety odpadam… Miałem nadzieję, że po czterech latach moja cymka straci trochę FPSów i spadnie do 350. A tu z 370 zrobiło się 380. Taka magia Świąt :stuck_out_tongue:

Dzięki za strzelankę :smiley:
Scenariusz był fajny na tej miejscówce (szkoda, że jest wyłączona ze strzelań :cry: )

Było super dzięki wszystkim :sunglasses:

Epicki rozpierdol :smiley: Dobra na propsie. Dzięki Herod za fajną organizację i prezent dla mnie :smiley:

Było pięknie :slight_smile: lekki chaos ale ogólnie bardzo dobry dzień :slight_smile: dzięki herodzie postarales się :slight_smile: dobra robota :slight_smile: