30.11.2014

Gdzie strzelamy?

  • Bastogne
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę 29.11.2014 r.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!
REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek z głosowania wypadają dwie ostatnie: Wiskord i Wielgowo
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń!

:imp: Prochy zostały rozsypane. :smiling_imp:

Proszki :slight_smile:

Pojawię się, mam nadzieję że z resztą składu - oby wygrała Prochownia :wink:

Będę! :open_mouth:

Oby proszki wygrały :smiley:

postaram sie byc :smiley: jak wygra bastogne to troche sobie pospaceruje ale jakos dojde ;D a jak prochownia to bede kombinowal jak dojechac bo jeszcze tam nie bylem ;o

Jakby przypadkiem wygrały Prochy to z przystanku na Krzemiennej mogę zabrać dwie osoby i jak coś zrobię jeden kurs więcej , tylko info poproszę wcześniej , numer tel w kontaktach forumowiczów.

Też mogę zrobić jeden kurs:)

Jak ktoś nie wie jak gdzie dojechać, to pierwszy post na czerwono pogrubione i dużymi napisami “Mapa dojazdu do miejscówek” ale kto to czyta :smiley:

Nie byłem na prochowni (żałować?) ale byłem już 2x na Bastogne i mam nadzieję, że będzie :smiley: (byle było więcej osób jak ostatnio… 26 to trochę mało :smiley: ).

Wygląda na to, że Bastogne wygra. W związku z tym przygotowałem rozgrywkę. Poczytajcie w dziale Propozycje gra “Orzeł wylądował”.

Savior - zapraszam do działu Witam, chciałbym się przedstawić. Do tego czasu Twój głos nie jest ważny w ankiecie.

Da rade ktoś podrzucić z przystanku obok głębokiego na miejsce strzelanki ? :smiley: byłbym mega wdzięczny ! ;D

Da rade :slight_smile:

Kolega Slayer zaproponował pomysł, wszyscy olali. Nieładnie.

Jak przygotuje wszystko do niedzieli to dlaczego nie.Jak coś to mogę pomóc.
Tylko że dzień krótki.

HEROD
No bardzo nieładnie ]=)
Coś tam mimo tego zaproponuję. Zależy ile ludu przyjdzie.
PATRON
Dzięki. Coś tam do roboty się znajdzie w niedzielę. Akcesoria są. A dobre pomysły zawsze są najlepszą pomocą.

Czemu olali? Ja sie bardzo ciesze z tego powodu, ale nie widze jakos potrzeby pisania, ze moj swiat zmienil sie na lepsze;) a jak kazdy bedzie proponowal swoje pomysly przed zagraniem to bedzie dupa, a nie rozgrywka. Podyskutowac mozna po;)

Jak to nie zmienił się na lepsze? Na ziemię i dwadzieścia! :slight_smile:

Nie chcę uderzać w patetyczna nutę ale to forum powstało, żeby każdy mógł zaprezentować swój pomysł. Slayer coś zaproponował, oceńcie chociaż czy pomysł Wam się podoba i dorzućcie jakieś uwagi. Doceńcie inicjatywę i napiszcie czy chcecie w to zagrać żeby facet nie przygotowywał się na niedzielę na darmo.