23.11.2014

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę 22.11.2014 r.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin. Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry.

Zgodnie z nową rotacją miejscówek z głosowania wypadają dwie ostatnie, czyli Bastogne i Wiskord.

Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń!

Nie będzie mnie, zjeżdżam na weekend do domu strugać tarcze :wink:

Mogłeś wcześniej powiedzieć, teraz ja muszę swoje wyrzucić :slight_smile:

Fajnie by było pojechać na krzaki,pół roku temu chyba tam byliśmy :stuck_out_tongue:.Tutaj pytanie do organizatorów czemu nie ma w ankiecie Prochowni i Mostów ???

pół roku? 11.11 było spotkanie na Krzekowie

Prochowni i Mostów nie ma prawdopodobnie dlatego, że słaby dojazd jest w “łikendy” i trzeba >2km z przystanku iść

Ostrzegam, że na Wielgowo jest obecnie słaby dojazd autobusem, potrafią się spóźniać do 60 min, przez okoliczne remonty.

Na 10 na wielgowo nie powinno być problemów, 73D jedzie normalnie. Rozumiem, że chodzi Ci o te remonty za Kijewem?

Może wpadnę ale nie głosuję.

Tak jak pisał kolega prochownia i mosty jest praktycznie niedostępna dla niezmotoryzowanych.

Odnośnie prochowni i mostów , może my zmotoryzowani pomożemy tym bez autek i zrobimy po kursie więcej z jakiegoś przystanku czy umówionego miejsca w pobliżu , tam gdzie autobusem można dojechać , do leśniczówki gdzie mieszka Radzio możemy chyba raz na jakiś czas poświęcić się w imię TAKTYCZNEGO .

Głosuję na Wielgowo bo mam po drodze będę ja i 1 os.

Ze mną zawsze jadą ludzie. Dla mnie to nie problem.

No to już jest nas dwóch .

Szkoda właśnie, że nie ma tych miejscówek :confused: były dobre ale no niestety za daleko :frowning:

Mosty - nawet zmotoryzowani muszą trochę pod górkę jechać, najbliższy przystanek jest chyba podjuchy pętla, bo autobus na smoczą (nie pamiętam jaki) nie kursuje w niedziele. Kursowanie w te i z powrotem po kilkadziesiąt ludzi nawet na kilka aut zajmie trochę czasu ale można spróbować :slight_smile:

Prochownia - ta sama sytuacja, tylko trochę dłuższa droga :smiley:

Ale obie te miejscówki wg mnie są warte nawet dojścia wcześniej z przystanku :wink:

mi się wydaje że z przystanku koło wiskordu jest bliżej na mosty niż z pętli :stuck_out_tongue:

Dokładnie 80 metrów dłuższa jest ta od przystanku wiskordu :smiley: No i dodatkowo gorsza dla samochodów a to też ma znaczenie

Sraty taty :smiley: głosować na wielgowo :stuck_out_tongue: A dojazd 73D jest bajecznie wygodny.

Jak wygląda sytuacja z pirotechniką na wielgowie??

ee tam dla chcącego nic trudnego,dla mnie może byc miejscowka oddalona nawet 5km…