19.10.2014r.

gdzie ?:slight_smile:

  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Krzekowo
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Nie jest błędem brak wiskordu :slight_smile: nastąpiła mała zmiana o której można będzie przeczytać już wkrótce :slight_smile:

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Przypominam że spotkanie zaczyna sie punkt 10.00 “apel” zaczyna się o 9.30

A gdzie Wiskord? :astonished:

Strzelam, że teraz Wiskord raz na 3 tygodnie :smiley:
Wygrałem?

Nie doczytałem :smiley: Cooo jak to :frowning:

http://taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=11&t=1294

YAAAAAAAAAAY! Nie ma Wiskordu! :smiley:

wole juz wielgowo lepszy teren i wiecej sie dzieje glosujta na wielgowo ludzie cos dla odmiany kuwa

Dla przypomnienia pragnę powiedzieć, że po ostatnim CtA powinny utrzymać się na bastogne nasze fortyfikacje, z których warto skorzystać, jeśli wciąż tam są.

HURRRAAAAA!!! wiskordu niema…

mam pytanko jestem tu nowy mam pistolet itp. tylko nie posiadam munduru czy w takim wypadku mogę wpasici do was na strzelankę w prawdzie w regulaminie nic nie ma o mundurze

Możesz, wpadaj :slight_smile:
Ale wcześniej zapraszamy do tematu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Oczywiście ze tak nie mamy żadnych wymagań sprzętowych poza okularami OCHRONNYMI ponadto zapraszam do działu Witam, chciałbym się przedstawić :slight_smile:

Na 99,9% będę ale nie zmam miejscówek (poza wiskordem :smiley:) i nie wiem chce oddawać pustego głosu za czymś kijowy.

Brak Wiskordu, co za lipa . Jesze troche a będzie z Wiskordem tak jak z Dąbiem.

Co to ma znaczyć ? Wiskordu nie ma ? Eeeee to ja nie ide.

Wiskordu nie ma bo było z nim jak z Dąbiem. Nauczcie się odwiedzać inne miejscówki.

Jeśli posiadasz okulary ochronne co jest obowiązkiem i masz dobre chęci to wpadaj.

Wybaczcie, Zona wzywa …

A jak wiskord będzie zamknięty z jakiś powodów mp.będzie szedł do rozbiurki , to wtedy będą pytania czemu ho nie bylo na glosowaniu. Jak dla mnie sami zmniejszamy krąg miejsc na strzelanie się.Tyle mam na ten temat do powiedzeniai