28.09.2014

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Krzekowo
  • Wielgowo
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

BIAŁY - zapraszam do działu Witam, chciałbym się przedstawić.

Odpadam. Nadgodziny w pracy

warszewo2

Wygrywa Warszewo II.

Godzina 9.30 wszyscy gotowi, załadowani, baterie podpięte, rozpoczynamy odprawę (wybór drużyn i rodzaju gry). Równo o godzinie 10:00 rozpoczynamy grę. Spóźnialscy i nieprzygotowani będą czekali rundę. Dla tych, co nigdy tam nie byli - Warszewo II to znakomita, wymagająca terenowa miejscówka, zróżnicowany, wielopoziomowy teren, raj dla snajperów. Nigdy nie było tam złej strzelanki, zatem przybywajcie tłumnie.

Przypominam wszystkim o posiadaniu czerwonych szmat, niepełnoletnim zaś o konieczności posiadania pisemnego (nie musi być drukowane, może być pismem ręcznym, musi jednak być według forumowego wzoru) pozwolenia od rodziców bądź opiekunów prawnych. Osoby, które nie będą miały pozwolenia zawrócą do domu!!!

Będzie miał ktoś podwieźć szanowną fotoreporterkę z okolic centrum?

Mam pytanie co do pozwolenia rodzica.
Po co ma być wpisany PESEL???

Chyba logiczne, żeby można było wziąć pożyczkę w providencie :smiley:

33 nie zapomnij o skanie dowodu rodziców :smiley: chwilówki czekają :smiley:

@KM u mnie 2 miejsca są. Pisz PW

Moze od razu podam jeszcze nr konta i haslo?
Bez sensu z tym peselem.

Zawsze możesz zostać w domu :wink:

No chyba lepiej sie poruszac na dworze niz zamulac nad kompem
:smiley:

Dzięki wszystkim za strzelankę i serdecznie nie pozdrawiam dzisiejszych wiatrówkowiczów :smiley:

Dziękuje za spotkanie :slight_smile: ale dzisiejsza niedziela nie była najlepsza :wink:

Serdeczne dzięki za dzisiejsze spotkanie - Warszewo jak zawsze na propsie. Nie to, żebym zrzędził ale nad jednym musimy popracować. Oczywiście nie zaczęliśmy o przewidzianym czasie ale zdarzało się już zaczynać później, więc nie ma spiny. Jednak ustawianie się w dwuszeregu, które dłuży się jak czeski film albo nieogar z odliczaniem to strasznie kiepska sprawa, bo to proste czynności, które zajmują mnóstwo czasu i opóźniają odprawę i grę. To samo z wybieraniem drużyn oraz propozycjami gry - dzisiaj tylko Talib miał odwagę cywilną, by wybierać zawodników, miał też pewne pomysły na tryb rozgrywki. Dziwi mnie to, bo to nie są decyzje, które zaważą na czyimś życiu. Wiecie dobrze, że jestem zwolennikiem luzu a nie poważnym panem wojakiem, ale sprawna organizacja jest dla mnie ważna. Widzę jednak poprawę, zatem moja jedynie pokorna prośba na przyszłość - trochę się sprężajmy, szybciej zaczniemy, dłużej pogramy.

A co do samej rozgrywki - po prostu ogień! Znakomita, dynamiczna rozgrywka na początek. Potem klasyczna, lecz bardzo zacięta walka o flagi. Mało spokoju, dużo wymiany ognia, serie lecące z obu stron. Mimo falstartu (z powodu cywili) wyraźnie było widać śmiałe ataki drużyny Mivaka, której gracze bez jednego wystrzału zawinęli nam flagę w jakieś 3 minuty (ciężko to nazwać grą:)), po czym - po ustabilizowaniu pola - rozpoczęli szeroką ofensywę, zmuszając nas do znacznego rozproszenia i obstawienia wszystkich kątów. W drugiej rundzie, po zmianie stron walki jeszcze bardziej przybrały na sile, zaś moja drużyna, broniąc flagi musiała ostrzeliwać się z każdej strony. Duże natarcie od strony ścieżki zostało odparte dzięki naszej bohaterskiej obronie oraz zdumiewającej jednoosobowej szarży Rafała, który pokazał, że z wrogami się nie patyczkuje - i to nie raz. Po odparciu ataków tego zgrupowania oznaczeni taśmą - wspierani przez Shavorza, którzy zdradził nas w środku gry :slight_smile: - z trudem odepchnęliśmy wrogów z ich szybkim natarciem z prawej. Ostatnie 20 minut drugiej rundy upłynęło na zdobywaniu kolejnych pozycji - oddziały wyszły z bazy - oraz na próbach zdobycia wrogiej flagi, które jednak - mimo wyczynów Abramsa -spełzły na niczym.

Reasumując - znakomita rozgrywka z wymagającym wrogiem i kolejny świetny dzień na Warszewie. Materiał w drodze.

W końcu w domku. Dzieki wielkie za fajnie spedzoną niedziele ;]

wypaśna siekanka dzieki wszystkim.

Fotki z dziś:
https://plus.google.com/photos/117506440269198150490/albums/6064156637563854769?authkey=CKmCqumQuovrsQE

Podziękował wszystkim, zacnie było … :wink: