21,09,2014

HMMM dajcie mi trochę przyjemności :smiley:

  • Wiskord
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

MAM NADZIEJE ŻE MNIE NIE ZAWIEDZIECIE I POJAWICIE SIĘ LICZNIE :slight_smile:)))
CZAS TROCHĘ POSZALEĆ :stuck_out_tongue:
Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

PRZYPOMINAM O REGULAMINIE !!!
PONADTO ZACZYNAMY ZBIÓRKĘ PUNKT 10 !!! I TYM RAZEM KTO SIĘ NIE WYROBI POCZEKA RUNDĘ !!
SZANUJMY SWÓJ CZAS NAWZAJEM :slight_smile:

Call to Arms ładnie wyszło i miejscówka jest mega więc może teraz zmieńmy rutynę i wybierzmy Bastogne :wink:

A może zmienić rutynę za tydzień ?:smiley:

TSA … Bastogne, Wiskord… Wiskord, Bastogne… Serio? Tyle miejscówek i to ciekawych … Wiskord jeszcze zrozumiem, gdyż jeśli jedyna miejscówka CQB, lecz starajmy sie to trochę jednak urozmaicić :wink: Niech moc będzie z wami !!! :smiley:

Przyznam racje . Ten jeden jedyny raz ruskim można ją przyznać

Niemiec i ruski się zgaduja co z tego będzie :confused: czuję że zmienimy narodowość :confused:

A ja idę się postrzelać na scenariuszu :slight_smile: ***********************

Cały B.R.o.S. także udaje się na KZR.

Widzę, że ćpanie Wiskordu jest dla wszystkich już standardem… Nie obiecuję, że będę, jednak żeby Wam tak czy inaczej urozmaicić rozgrywkę proponuję następującą grę/ mini scenariusz:

Trzy wieże
Bazą jednej z drużyn jest główny budynek Wiskordu, bazą drugiej - zespół zawalonych budynków na końcu fabryki. W obu bazach - w wyznaczonym miejscu - leżą dwa niewielkie, oznaczone taśmą drużyny pudełka, oba zawierające kartkę oraz długopis.

Każda z drużyn wyznacza ze swego grona trzy osoby. Tożsamość tych osób jest tajna, nie ujawniają się one przed graczami drugiej drużyny. Każda z tych trzech osób otrzymuje kopertę, wszystkie trzy koperty razem zawierają drużynowe hasło (inne dla każdej z drużyn, nieobraźliwe, może być przysłowie lub słynne historyczne słowa). Jeżeli w trakcie gry gracz posiadający kopertę - nie może jej nikomu przekazać - zostanie trafiony, wówczas oznacza się czerwoną szmatą i wręcza drużynie przeciwnej kopertę. Drużyna, która pierwsza zdobędzie wszystkie trzy koperty i pozna hasło przystępuje do wykonania drugiej fazy zadania - musi wbić się do bazy wroga i zapisać hasło wrogiej drużyny na wspomnianej kartce, używając wspomnianego długopisu.

UWAGA!

  1. zachowane są wszystkie bez wyjątku limity fps obowiązujące na bliskim dystansie i w budynkach.
  2. pudełko nie może leżeć na środku placu ani być ukryte w niedostępnym miejscu.
  3. jeżeli drużyna zapisując hasło pokręci je lub pomyli - nie wygrywa.

Popieram jak najbardziej ten pomysł. Samo ‘wręczanie koperty drużynie przeciwnej’ trzeba jakoś doprecyzować (może być chociażby tak, że w przypadku zdjęcia z większego dystansu osoba trafiona może wymachiwać tą kopertą tak, by każdy widział, że ją miał i położyć ją w miejscu, gdzie dostał), ale ogólnie zamysł wygląda atrakcyjniej niż zwykłe bezsensy.

Pomysł zacny. Warto spróbować czegoś nowego :slight_smile:

Prawdopodobnie jednak wpadne

Co do scenariuszy na CQB , to powiem Wam jak gramy w Belgii , otóż każdy przynosi na rozgrywkę talię kart podpisanych swoim nickiem i gdy dostaje , wręcza kartę temu kto go ustrzelił , rund jest 10 do 20 każda po 15 do 30 minut to zależy od miejsca .Takie zasady ogólnie się sprawdzają , chociaż ostatnio dodali Asy za zabicie w akcji drużynowej , ale to jeszcze nie sprawdzone .

Hmm fajny pomysł.
Ale chyba bardziej na otwartej przestrzeni. Bo tak to trupy będą przeszkadzały w ciasnych korytarzach.

ja to samo…

+4 osoby będą, ja, rycu, kabum i osoba towarzysząca.

Będzie miał ktoś podwózkę dla fotoreporterki z centrum?

Nie ma sprawy. Wyjazd 08.45 i poprosze jakiś kontakt.

Dzięki Taraś, wysłałem Ci PM z kontaktem

Załatwione xD