Dzisiaj jest 19 lutego 2019, 11:57


Wykluczenie z gry

Warto odwiedzić ten dział przed aktywnym uczestniczeniem w życiu naszego forum.
 • Autor
 • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Slayer

 • Posty: 500
 • Rejestracja: 17 lipca 2014, 17:46

Wykluczenie z gry

Post06 stycznia 2017, 19:59

Proponuję wprowadzić dodatkowy zapis Regulaminie o wykluczeniu z gry osób lub grupę która jest uciążliwa.
Kto podpada:
1. Łamie regulamin (co w regulaminie ujęto).
2. Jest maruderem czyli siedzi na respie wbrew zasadom np. limit respa 3 osoby a siedzi 6 osób, przesiaduje bez żadnego powodu związanego z grą.
3. Nie stosuje się do zasad gry.
Decyzja o wykluczeniu jest podejmowana przez Organizatora lub Szefa Grupy (w tym przypadku Org informuje przed rozgrywką wszystkich uczestników).
Wielokrotnie się zdarza - o czym świadczą wpisy po strzelankach - że są tacy to nie żart - dla których reszta jest wart mniej niż zero.
Nawet zabawa wymaga dyscypliny tym bardziej gdy jest zorganizowana. Nie bądźmy uprzejmi wobec nieuprzejmych. Bo to kpina.
Offline
Awatar użytkownika

Włodzimierz

 • Posty: 793
 • Rejestracja: 22 grudnia 2013, 16:28
 • Lokalizacja: Szczecin, Polska

Re: Wykluczenie z gry

Post08 stycznia 2017, 3:16

Propozycja zostawia wiele miejsca na nadinterpretację. Ktoś się pójdzie wyszczać - nadal jest na respie i nie wchodzi do gry bez żadnego powodu związanego z grą.

Nie stosuje się do zasad gry - a co, jeśli będzie ktoś, kto ma zarąbiste kłopoty z pamięcią i zwyczajnie zapomina, o co biega? Popełni błąd, przeprosi, ale nie stosuje się, więc wyjazd? Trzeba go skreślić z gry, bo tak? Nie wiem, jakieś to dla mnie jest dziwne.

Ja uważam, że regulamin póki co jest dobry. Nie trzeba wszystkiego opisywać, bo będzie sytuacja, że każdy aspekt życia będzie opisany w regulaminie (stawiać klocka idziemy na 15 minut przed rozpoczęciem gry, a nos dmuchamy na 5 minut przed rozgrywką, bo rozgrywka od 10:00). Jesteśmy dużymi chłopcami i dziewczynami i myślę, że po prostu wypada się szanować, a nie wypisywać regulamin na 100 stron A4 czcionką 8...
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

Slayer

 • Posty: 500
 • Rejestracja: 17 lipca 2014, 17:46

Re: Wykluczenie z gry

Post08 stycznia 2017, 19:55

W sytuacji gdy grupa leserów siedzi i psuje rozgrywkę no jakoś trzeba temu zaradzić. Decyzja należy do dwóch osób, a sytuacja nieco podobna do terminatorki. Sprawia że gra staje się bez sensu. A taka sytuacja jest niedopuszczalna. Stąd jakaś próba obrony przed takimi zachowaniami.

Wyraźnie opisałem jedną z sytuacji wyjątkowa która kwalifikuje do wykluczenia z gry w ten dzień. Poza tym nie zakładaj jakichś nadinterpretacji, Organizatorzy to rozsądni ludzie. Każdy z uczestników może zgłosić co dzieje się na respie. Bierz pod uwagę nie tylko dobro delikwentów ale tych, którzy faktycznie uczestniczą w grze. A bezsilność tylko potęguje irytację tychże. Wykluczenie z gry jest dotkliwe więc powinno być ujęte w Regulaminie. Podkreślam wyjątkowość sytuacji.
Offline
Awatar użytkownika

Zegarek

 • Posty: 243
 • Rejestracja: 02 lutego 2015, 19:00
 • Lokalizacja: Szczecin

Re: Wykluczenie z gry

Post02 marca 2017, 12:52

Tutaj kiedyś z inicjatywą wyszedł Herod robiąc zdjęcia tych że osób na respie, ale trzeba zauważyć że osoby które strzelają z low-capów często muszą się doładowywać a ich troche jest wystarczy że zejdzie takich dwóch a to zajmuje czas wtedy przychodzi osoba żeby się odlać inna musi się napić (nie łączyć tych spraw) i na końcy przyjdą dwa trupy to daje liczbę 6 osób na respie. Wystarczy trochę się zainteresować kto tam przesiaduje i dopiero wtedy można wynosić jakieś konsekwencje a do tej pory trzeba tam wchodzić rzucić mięsem i większość osób idzie.
Brotherhood of the Irish Whiskey
Offline
Awatar użytkownika

Kocur

 • Posty: 366
 • Rejestracja: 05 lipca 2016, 10:45

Re: Wykluczenie z gry

Post02 marca 2017, 13:21

Slayer leserowania to ty prawdziwego nie widziales na oczy.
Pamietam jak na kostrzynie Niemcy w czasie strzelanki poszli na obiad ;p

Rozwiązanie jest banalnie proste - nie bardzo szybkie respy po 2 osoby - tylko respy czasowe (jak ostatnio bylo - co 5 minut).
Wtedy jest czas na złapanie oddechu, naładowanie się, ustalenie co robimy - i mozna wchodzić.
Respy co 2 od razu są bardzo męczące przy rozgrywkach 1h - 2h.
To jest ciągłe bieganie do przeciwnika i na resp. Moze się znudzić albo zmęczyć.

Dodatkowo gdy jest ogromna dysproporcja sil w obu drużynach i jedna zwyczajnie dostaje w dupe - padają morale i nic dziwnego ze komus nie chce się co chwile latac zeby zaraz wracac.

Ale to juz dawno zostalo rozwiązane - teamy są wybierane przez organizatora tak zeby byly w miare równe.
http://z-u-p.pl.tl/ ZUP - Przeczytaj może są zarażeni też w twoim otoczeniu

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Regulaminy i zasady

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości