Bitwa Narodów | Mierkura IV - imprezy "wstrzymane"

Sądząc po zainteresowaniu wśród ludzi na FB część ludzi od nas wybierała się na “Mierkurę IV” organizowaną w Fort Knox pod Poznaniem.

W dniu dzisiejszym ta sama ekipa miała organizować “Bitwę narodów: Polska vs Czechy” - impreza się nie odbyła. Czesi w dość licznej grupie wracają wkurwieni do kraju. Organizator został “spacyfikowany” przez straż leśną - impreza nie miała zaplecza prawnego i teren nie był klepnięty (tak wynika z komentarzy).

Mierkura IV planowana na 04.10.2020 została zdjęta z facebooka jako wydarzenie - istnieje szansa że się nie odbędzie. Sugeruje wstrzymać się z zapisami, jeśli ktoś się już wysłał wpisowe ścigajcie orga… :wink:

Sytuacja jest dość niejasna, brak komentarzy organizatora za to w grupach airsoftowych impreza już dostał przydomek nowego “Wałkenhorsta” :slight_smile:

Post ku przestrodze.
Osobiście liczę, że “Mierkura IV” odbędzie się normalnie, ponieważ na poprzedniej edycji bawiliśmy się zacnie … :slight_smile: Jeśli zyskam dostęp do nowych informacji będę informował.

Fort Knox War Zone
WttcSupzeoroaj sniosono snio1ho8r:cedos14 ·
PRZERASZAM !!!
Bardzo przepraszam Was za to co się dzisiaj wydarzyło. Do wczoraj byłem przekonany, że spełniłem wszystkie wymogi związane z organizacją tej imprezy. Powiatowy Inspektor Sanitarny wyraził opinię i dał wskazania. Komisariat Policji został poinformowany. Błędem moim było, że nie robiłem wszystkiego sam, a polegałem na innych. Nie chcę w tej chwili scedować na kogoś odpowiedzialności (zaczekam z tym, aż pozbieram wszystkie informacje). Teraz jest mi WSTYD i ubolewam nad tym. PRZEPRASZAM WAS !!!
Co do oskarżeń o łatwe pieniądze, to oświadczam, że nie zbierałem pieniędzy od Czechów, tym zajmował się organizator po stronie czeskiej. Nawet nie znałem ceny za wydarzenie !!!
Poczuwając się do winy oświadczam, że każdemu uczestnikowi, który mailowo zwróci się o zwrot, zwrócę w przeciągu najbliższych 28 dni kwotę zapłaconą (osoby, które przyjechały z dalszej odległości proszę o dodatkowy kontakt).
Jestem WINNY i PRZEPRASZAM Was oraz CZECHÓW za tą sytuację. Listy uczestników zatrzymuję i obiecuję, że Wam to zrekompensuję przy następnych imprezach.
Wiem, że straciłem w Waszych oczach, ale informuję, że nie zrezygnuję z organizacji imprez, gdyż chcę to robić i dawać przyjemność z airsoftu.
Daniel Wrzosek

@Reg dzięki za uzupełnienie.

Osobiście mam nadzieję, że Mierkura ma jeszcze szansę się odbyć …