Zielona xD

Hejka :wink:. Jak wiecie przygodę z ASG dopiero zaczynam i można by rzec, że jestem zielona w tym temacie, a Wy jako moi Kochani sojusznicy posłużcie mi proszę dobrą radą;-). W skrócie. Zastanawiam się nad kupnem dobrej i wytrzymałej repliki. Nie ważne ile waży (mam silną rękę moi mili państwo xD ). Poszukuję repliki nawet do coś koło tysiaka - tak, raz a porządnie, by nie mieć większych problemów z nią xD. Wiem, że są droższe, ale nie szalejmy aż tak bardzo xD. Dlatego proszę o polecenie mi jakiejś repliki. Napiszcie proszę dlaczego akurat ta i jakie ma zalety i wady (o ile jakiekolwiek są :wink: ). Nadmieniam, iż nie chciałabym “żerować” na innych podczas strzelaniny :smiley:

G36C

 • Kozackie wykonanie części zewnętrznych, na prawdę miło trzyma się w rękach.
 • Mocny GB, praktycznie nie wymaga żadnych ingerencji na początku. Wyjątkiem może być jedynie cylinder, ale nie wiem czy w każdym modelu tak jest. Ale z drugiej strony, wymieniasz cylinder, koszt około 30zł i sprężynę koszt około 50zł i to wszystko :slight_smile:
 • Szybka wymiana sprężyny. Dzięki temu, przy zakupię drugiej sprężyny jak pisałem wyżej masz replikę zarówno na budynki jak do lasu. Sprężynę możesz zmieniać nawet podczas rozgrywki.
 • Bardzo lekka konstrukcja, kompaktowa wielkość, składana kolba. Z karabinku bez problemu można strzelać jedną ręką, na murzyna czy jak kto lubi. Do tego jak złoży się kolbę to można schować pod kurtkę/bluzę :smiley:
 • Brak baterii i ładowarki w zestawie. Koszt lipo 7,4 i ładowarki około 100-150zł. Zwykła bateria i ładowarka koszt około 70-80zł
 • Wiele osób będzie zazdrościć Ci tak fajnej repliki, więc musisz się przygotować na nędznej jakości szyderstwa z ich strony :smiley:

Tak więc za 1000 masz bardzo dobry zestaw na początek :slight_smile:

Trochę niższa półka, ale moim zdaniem też warto to rozpatrzeć:

G36C

 • Stosunek ceny do jakości,
 • Ładowarka i bateria w zestawie,
 • Bardzo lekka konstrukcja, kompaktowa wielkość, składana kolba. Z karabinku bez problemu można strzelać jedną ręką, na murzyna czy jak kto lubi. Do tego jak złoży się kolbę to można schować pod kurtkę/bluzę :smiley:
 • Brak systemu szybkiej wymiany sprężyny (Oczywiście jest to minus tylko podczas porównania z powyższym modelem),
 • Stosunkowo słaba prędkość wylotowa, dobra do CQB ale troszkę za mało do lasu.

Bardzo mądry wybór jeśli nie chcesz przeznaczy całego budżetu na karabin. W cenie 1000 będziesz miała jeden z powyższych karabinków, mundur, kamizelkę, mocniejszą sprężynę i może jakiś używany pistolet na budynki :slight_smile:

Jako wieloletni użytkownik tego karabinka bardzo polecam :slight_smile:

No spoko :wink: Dzięki bardzo za pomoc xD

Kochani. Prędziutko. Dobra replika do 650 zł. Pilnie !!!

http://taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=25&t=156#p996

http://gunfire.pl/product-pol-1152200959-Replika-karabinka-UMAREX-G36C-wersja-HOT-PINK.html :smiley: :slight_smile:

HAHAHAHAHA :smiley::D:D:D:D:D:D