Wysiu

Wysłannik
Marek
multicamo/wz93/rozne/czarny
tajne/poufne
m4custom, m4custom cqb,m16a4, glock17, colt1911, kac pdw,mp5k (o martwych nie wspominam :stuck_out_tongue:)
hobby? obecnie praca, praca… :stuck_out_tongue:

dawno mnie nie bylo ale wypadalo by w koncu wrocic :stuck_out_tongue:

do zobaczenia w jakas niedziele, albo w sklepie u barakudy, albo na Battle for Factory :wink: tam dam wam wycisk :stuck_out_tongue:

Witaj. Miło by było, gdybyś dorzucił zdjęcie :slight_smile:

ci co mnie znaja, to mnie znaja :stuck_out_tongue:

wysiu my cie znamy ale foto dodaj :wink:

Siema

Cześć :slight_smile:

Zdjęcia się chyba nie doczekamy :unamused:

Nie potrzeba wam go :stuck_out_tongue: słabe macie argumenty :stuck_out_tongue:

Słabe argumenty ? Ja myślałem, że regulamin to regulamin i dotyczy każdego :sunglasses: Ale jak tam se chcecie, nie jestem adminem żeby czegoś wymagać :laughing:

Dokładnie regulamin obowiązuje wszystkich tak więc proszę o umieszczenie zdjęcia :slight_smile:

Zacytuj mi taki pkt gdzie jest to obowiązkowe :stuck_out_tongue: w poście wstępnym pisze “proponowany wzór” a nie “dane obowiązkowe” :stuck_out_tongue:

W takim razie admini się zatroszczą już o Twoje profilowe :d

Hahaha bez kitu XD

No to sobie będą mogli zatrzymać to konto bo nie będzie już moje :stuck_out_tongue: poza tym idąc tym 50% użytkowników forum nie ma reprezentatywnych zdjęć wiec co to za hipokryzja? :stuck_out_tongue: łącznie z częścią administracji :wink:

A tak serio serio to nie chce chce żeby ktoś mi jakieś zdjęcia wrzucał bez mojej zgody. Wizerunek to moja prywatna własność :stuck_out_tongue: a jak będę miał fajne zdjęcie aktualne to sam wrzucę :slight_smile:

wzruszyła mnie twoja historia…

Tylko się nie rozplacz bo ci się makijaż rozmyje