wymiana baterii CM039C

Witam posiadam replikę CM039C od niecałego tygodnia i chciałbym wymienić w niej baterię z chińskiego gówna na lepszą. Jestem początkujący więc proszę o poradę, mianowicie poszperałem trochę w Google i znalazłem to:

https://www.militaria.pl/action_sport_games/akumulator_asg_nimh_8,4v_1400mah_stick_(15088)_p7304.xml

Bateria wchodzi pod pokrywę zamka, i czy ta 2 się tam zmieści ?
Interesuje mnie która jest lepsza(wydajniejsza, bardziej wytrzymała).
Oczywiście proszę o propozycję, wymiary obecnej baterii to:
18mm(średnica)x200mm.
Maksymalna długość baterii to 200mm, co do średnicy nie jestem pewien.

Z góry dziękuję :wink:

Nie ma sensu zamieniać NiMh’a na kolejnego NiMh’a, także bierz LiPo, nie wiem czy 11.1V nie będzie za mocne i czy przy dłuższym przytrzymaniu spustu na auto nie pójdą za którymś razem styki, jeżeli nie zależy Ci na kosmicznym ROFie to poszukaj jakiejś 7.4V
Co do wydajności, im więcej mAh tym więcej postrzelasz; średnio 1mAh=1/2strzały (ale średnio, w praktyce to inaczej wychodzi), 1200-1500 spokojnie wystarczy na jedną niedzielną strzelankę - zależności też jak strzelasz :wink:
Co do wymiarów, to zawsze na stronie sklepu gdzie jest akumulator w danych podane są dokładne wymiary baterii, jeśli chodzi o LiPo to chyba na szerokość/grubość nie masz się co martwić, patrz tylko na długość czy nie przekroczy tych 20cm :slight_smile:

Szpicu pisz mi PW bo jak mialem kalacha to przerobilem juz troche baterii i tych stickow pod dekiel :smiley: