Witam

Ksywa: Kwiatkowski(od nazwiska) lub Piter (od imienia XD)
Imię: Piotr a z Bierzmowania: Wojciech
Wiek: 17
Mundur: prawie cały WZ 93 tylko bluza 96
Replika: Szczerze nie wiem XDD zobaczycie zdjęcie (nie krzyczcie za brak wiedzy)
Ekipa: J.S.R.Z.S Pyrzyce

Jeszcze moje biuti foto:

Moja streszczona historia życia :smiley: urodziłem się w Pyrzycach miasteczko jakieś 40 coś km od Szczecina 2 miechy mieszkałem w Brzesku (wiocha obok Pyrzyc) potem Obojno (kiedyś wiocha obok Pyrzyc teraz dzielnica Pyrzyc) do szkoły chodziłem w Pyrzycach na spokojnie przez podstawówkę potem przez Gimnazjum (w wieku gimnazjalnym miałem strzaskany piszczel przez bramkę którą zrzucił mi były przyjaciel XD) teraz jestem w liceum wszystko jest git gud tylko laska mnie dla przyjaciela zostawiła XDDD ale to jest plusem bo teraz mam dużo wolnego czasu ;D to jest moja historyja
Dziekuję
Kwiatkowski :smiley:

Sorry za tą jakość zdjęć ;.;

Tak BTW to mam problem bo moja repliczka ma 370 FPS a ja chciałbym w tą niedzielę (jeśli CQB wygra głosowanie ) jechać na sztrzelankę CQB ale nie wiem co zrobić tak żeby na szybko zredukować te 20 FPS (nie mam niestety słabszej sprężyny :/)

Witaj!

Witamy na taktycznym :slight_smile:
Jak byś jeszcze w pisaniu używał znaków przestankowych (czyli kropki, przecinki itd. :wink: ) to byłoby dużo lepiej.

Sorry postaram się następnym razem :slight_smile:

Witamy

Witaj

Powitali

Siema njuskulowy piterze :slight_smile: