Witam

Witam airsoftową brać. Z racji że zarejestrowałem się na forum już jakiś czas temu, wypadałoby się oficjalnie przywitać.

-Ksywa: Shaw

-Imię: Marcin

-Wiek: 33

-Mundur: DPM (a jakże by inaczej)

-Ekipa: B.R.o.S. (chociaż ciężko mnie nazwać aktywnym członkiem w chwili obecnej)

-Replika: M4A1(elektryk), Glock 17(gaz), Benelli M3S (spring), VSR 10 (spring), Derringer (gaz)

-Zainteresowania, coś o sobie: Część użytkowników forum może mnie znać z dawnych czasów. Nie jestem osobą nową ani w tym hobby ani w w szczecińskim środowisku airsoftowym, jednak od lat mieszkam i pracuję z a granicą, więc zniknąłem z “życia publicznego” :wink: Z ciekawostek airsoftowych - byłem jednym z pierwszych członków oraz współzałożycielem B.R.o.S.u daaaaawno temu. Bardzo fajnie że grupa nadal funkcjonuje w nieco zmodernizowanej formie.
Zainteresowanie szeroko pojętymi militariami to wręcz oczywista oczywistość :wink: Oprócz tego fantastyka, średniowieczny reenactment, techniki survivalowe, postapokaliptyczne LARPy, dobra muzyka, gotowanie. szwędanie się po dziczy, i kilka innych rzeczy.

W Polsce bywam bardzo rzadko (niestety :frowning: ) ale jeżeli się uda to chętnie powymieniam się kompozytem na waszych spotkaniach. Pozdrawiam.
123.JPG

Witamy i zapraszamy na strzelanki. Fajnie by było gdyby wpadł ktoś ze starego składu bo ci nowi to jakieś ciepłe kluchy :smiley:

Chyba Ty :sunglasses:

Zaraz tu Toobi zainterweniuje…