Witam :)

-Ksywa:Klima
-Imię:Przemek
-Mundur:brak
-Ekipa:brak
-Replika:brak (Polećcie coś na początek)
-Zainteresowania, coś o sobie: Wiele sportów, gry komputerowe.

Witaj.

Przypominam, że na strzelankach każda nieletnia osoba która ukończyła już 15 lat musi mieć pozwolenie od rodzica. Więc wyposaż się w pozwolenie i wbijaj na rąbankę!

Co do replik, ze swojej strony polecam budżetowe repliki - JG G608 czy legendarne CM.028 (one są tanie i wytrzymałe).
Z pistaków to budżetowa Beretta za ~70zł.

Z takich najtańszych i dobrych to polecam sprężynowego shotguna - według mnie niesłusznie niedoceniane repliki. Nie musisz bawić się w ładowanie akumulatorów czy kupowanie gazu - płacisz raz i potem już tylko wydajesz na kulki. Na początek Dragona shotguny są niezłe - nie ma w nich co się schrzanić jak o nie dbasz, a to wydatek rzędu 50zł (sam zaczynałem z pożyczonym obrzynkiem w/w firmy i dalej go kocham :smiley:)

Jak potrzebujesz czegoś nieco droższego to MP5 od Cymy albo od Galaxy, ewentualnie jakieś M4A1 Specny :slight_smile:

Wielkie dzięki za odpowiedz. :slight_smile:
Mam jeszcze 3 pytania:

1. Jeżeli dopiero zacząłem 15 lat, to nie będzie możliwości nałożenia jakiegoś przywileju?
    2.Taki shotgun by się dobrze sprawował? http://shotgun.com.pl/repliki/6644-shotgun-short-agm-.html
    3.I czy wymagany jest mundur czy też kamizelka, gdzieś czytałem, że na początek wystarczy tylko dres.
    Razem z kolega strasznie nakręciliśmy się na ASG i nie chce nam się czekać aż do 16 :stuck_out_tongue: Czekam na odpowiedź.
    (Pisałem to o 2 w nocy wiec jeżeli są jakieś błędy to bardzo przepraszam)
  1. Tak jak pisałem wyżej, na Taktycznym Szczecinie jeżeli skończyliście 15 lat, potrzebujecie pisemnego pozwolenia rodziców do czasu, aż skończycie 18 lat (wzór w poście z każdą strzelanką)
  2. Na początek jak najbardziej - mówię, shotguny są według mnie strasznie niedoceniane a na początek są kozackie :smiley:
  3. Na strzelankę potrzebujesz trzech rzeczy: pozwolenia od rodziców, okulary ochronne zdolne wytrzymać do 500FPS z przyłożenia (możesz zostać poproszony o udostępnienie okularów w celu testu wytrzymałości - jeżeli pękną, ciesz się że pękły w trakcie testów a nie na Twojej twarzy) oraz naładowanej repliki :slight_smile:

Dlaczego nikt nie zwrócił na to uwagi? Jeżeli nawet nie skończyłeś 15 lat, tylko miałeś 14 urodziny, to pozwolenie nie wystarczy. Wtedy musisz być na strzelance w obecności i pod opieką dorosłego, najlepiej rodzica, który będzie obecny na spotkaniu przez cały czas.

Zaczął 15 lat, więc zrozumiałem że ma już te 15 lat. Mój błąd, sorry :slight_smile:

Siemka :smiley:

Cześć :wink:

Heeej ;D