Witam wszystkich!

-Ksywa: Zahi
-Imię: Mateusz
-Wiek: 23
-Mundur: -
-Ekipa: -
-Replika: -
-Zainteresowania, coś o sobie: Witam wszystkich , jestem Mateusz, jestem tu nowy. Swoją przygodę z ASG będę dopiero rozpoczynał i zamierzam zakupić replikę, oraz umundurowanie, mam nadzieję że z waszą pomocą wybiorę najlepszą. W strzelankach brałem udział dopiero dwa razy i to na pożyczonym sprzęcie od znajomego :smiley: także jestem żółtodziobem. Lecz podstawową wiedzę na temat ASG i sprzętu do niego posiadam. Do zobaczenia w przyszłości na polu bitwy.

Witamy.

Hejka,

Napisz w odpowiednim podforum o sprzecie - co dokladnie ciebie interesuje (emki akacze jakies inne udziwnienia jak augi czy uary, g36) co ci sie podoba - i bedziemy mogli doradzic.
Tak samo kwestia munduru, kamizelki.
A najlepiej pogadac i posprawdzac co ci najlepiej lerzy na strzelance. Nie bać sie - praktycznie kazdy da ci wypróbować swoją replike :slight_smile:
I zarzuć zdjęcie na którym ty jestes - zeby mozna bylo w miare wiedziec z kim sie rozmawia.

Powitali

Witamy

Awatar. Tak już przy okazji. Cechy zezwierzęcenia można okazywać w nazwach, naszywkach itp. Ale tu na Forum gdzie przyjęty jest zwyczaj że awatar to albo twarz człowieka albo nic… Całkiem zejdziemy na psy pobłażając tym wygłupom ]=\

Slayer, jak chce mieć sobie psa w awatarze, to niech sobie go ma… Wiele osób na awatarach ma jakieś dziwne twory, ale ni jest zawarte w regulaminie, że jest to zakazane :slight_smile:


Dla twórcy tematu : W tym temacie dodaj zdjęcie, dzięki któremu rozpoznamy Ciebie na strzelankach :slight_smile:

Tak, wypada umieścić swoje zdjęcie ]=)
Hello!