Witam wszystkich :)

-Ksywa: ni ma :frowning: czekam na waszą kreatywność. ^^
-Imię: Martyna
-Mundur: WZ93
-Ekipa: Ciężko powiedzieć…
-Replika: Moja ukochana M4!
-Zainteresowania, coś o sobie: Jestem roztrzepaną, wesołą osóbką. Uwielbiam robić zdjęcia. Słucham metalu, rapu… Czasami jestem bardzo nerwowa… :smiling_imp: Wszystkim co związane z wojskiem, broną, asg interesuje się od paru lat. 2 lata uczęszczałam do klasy o profilu informatyk-wojskowy. Swoją przyszłość wiąże z Wojskiem…ale co będzie, to będzie. :slight_smile: Ktoś chciałby coś jeszcze wiedzieć? Śmiało pytać! :slight_smile:

Fota :wink: Powitał

Nie chciała się dodać :frowning: W awatarze wystarczy? :slight_smile:

Wystarczy. Byłaś dziś na Wiskordzie?

Tak, byłam.

Cześć :smiley:

Witam, witam :slight_smile:

Czeeeeeeeść

… POZNAJE!!! Co do ksywy pisane pasuje: M4RTYNA

M4ARTYNO, że się tak zapytam. Czy mówisz o tej szkole? - Technik Informatyk Pytam bo moja córa, z którą zresztą byłem na ostatniej CQB ma po prostu “fazę” na wojskowość, a za półtora roku kończy gimnazjum i tak powoli jej szukam to co by ją interesowało… może więc coś podpowiesz.

Siemasz :slight_smile:

Niee, ja chodziłam do Technikum na Hożej. Profil technik informatyk wojskowy. Szkoła tak 5/10. Przewaga informatyki, z wojskowości to: chodzenie w mundurze, my chodziliśmy raz w miesiącu na jednostke-(zazwyczaj teoria, poligon, musztra), zajęcia typu combat, basen, na wf dużo biegania. Gdyby było jednak więcej wojska, zostałabym w niej, ale za dużo informatyki i nie dawałam sobie rady :frowning:. A o tej w zdrojach nic nie wiem.

Aha, bo tak mi się wyguglało Twoja specjalność plus Szczecin… A jeśli dobrze kojarzę (jak się mylę wybacz) , jechałaś po strzelance z chłopakiem w kierunku Zdrojów 55 właśnie stąd mi się tak to zlokalizowało… Ta w Zdrojach szkoła to też zdaje się być informatyka/wojsko/angielski zdecydowanie z naciskiem na informatyka, co właśnie córy nie interesuje (starczy , że sam jestem informatykiem…). A wygląda na to , że taka specjalna zadoniowo wojskowa szkoła w Szczecinie nie istnieje, choć liczyłem na coś wokół korpusu NATO w okolicach Wojska Polskiego - Żołnierskiej (zdaje się). No nic będę szukał dalej, bo przecież ogólniak to dokładnie taka sama strata czasu jak to całe beznadziejne gimnazjum… Gdyby nie przymus już dawno bym córę od tego uwolnił…

Tak, tak jechałam :slight_smile:

Czyli jeszcze nie tak źle z moim wzrokiem :slight_smile: … też jechaliśmy :slight_smile:

wiem, wiem :smiley:

Koleżanka mówi o http://www.zcemip.szczecin.pl/ , strona klasy http://klasawojskowa-informatyk.szczecin.pl/index.php

Chociaż więcej fotek jest na Technik informatyk - klasa wojskowa 2014/2018

Wiecej info dot. szkoły udzielam na pw.

EDIT: nie wczytała mi się 2 strona dlatego nie zauważyłem poprzedniej odp.

Kurcze nie może być po prostu Technik wojskowy - specjalność komando - wydział miłośników M4.

Nawet uczelnie wojskowe nie mają takiej oferty, w większości nauczają zawodu cywilnego z dodatkowymi zajęciami wojskowymi.

Z jednej strony dobrze… ale z drugiej jak ktoś chce głównie dla wojska… no cóż jest jak jest trzeba będzie zdecydować za półtora roku…