Witam wszystkich!

Cześć!
Mam na imię Karol, rocznik 1994.
Moją przygodę z airsoftem zacząłem będąc jeszcze gimnazjalistą. niektóre osobniki moga pamiętać mnie spod ksywki “HoRnet” :smiley: Piękne to były czasy, gdy człowiek biegał z chińczykiem po lesie nie mając nawet munduru :laughing: Mój obecny sprzęt to mundur w maskowaniu flecktarn+hełm+G36 od SRC oraz pasoszelki.

Ostatnie niemal 2 lata były dla mnie przerwą od ASG, z drobnym wyjątkiem, który miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku :smiley:. Obecnie jestem też studentem Geodezji i Kartografii na Akademii Morskiej (btw. kierunku nie polecam jeśli ktoś chce być geodetą :wink:. Nacisk jest kładziony na tzw. geoinformatykę i systemy GIS. Jest także specjalizacja hydrograficzna na którą się wybieram).

Co do moich innych zainteresowań, to myślę, że nie sa one jakoś specjalnie wyszukane :wink: militaria, lotnictwo wojskowe, historia a także gry komputerowe (jestem członkiem klanu 1stCav eSport Club i pykam w War Thunder) Ponadto lepię też modele kartonowe. Plastik jakoś do mnie nie trafia :smiley: (no dobra ten w lesie już częściej xD)

Na koniec dodam jeszcze tylko zdjęcie mojej persony :wink:

Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam! Do zobaczenia w terenie :slight_smile:

Siemka, zapraszamy! :slight_smile:

Siemasz :wink:

Czołem.

siemka

Witam kolegę z 1stCav eSport Club. Niedawno rozstałem się z tym multigameingiem ponieważ wkradła się tam nuda . Możesz mnie pamiętać PATRON74 - byłem dowódcą 4-Brygady Ghost Recon Phantoms , która w tej chwili nie istnieje bo większość graczy przerzuciła się na INSURGENCY . UgerG i JACK dobrze prowadzą 7-brygadę WarThunder-a , a popisy JACK-a można oglądać na jego filmikach - robią wrażenie . Może się tam coś zmieni jak club z rąk Ardiego przejął Scull - z resztą mój dobry kolega.

Zapraszamy na strzelanki w realu , niestety nie polatasz samolotem , a i czołgiem nie za bardzo , ale wrażenia zapewne będę. :wink:

Powitali :smiley:

Siemanko