Witam wszystkich :D

-Ksywa: Wojtek, Wojak, Kołodziej (zależnie gdzie :smiley:)
-Imię: Wojtek
-Mundur: Aktualnie wz.93 ale wkrótce rosyjska cyfra
-Ekipa: Brak
-Replika: W domu mam Stena ale nie biorę go pod uwagę jako replika na strzelanki (w sumie chce go sprzedać). Aktualnie zbieram na RK-02
-Zainteresowania, coś o sobie: Więc witam wszystkich, tak jak napisałem, nazywam się Wojtek, lat 16. Obecnie jestem uczniem technikum na kierunku elektryk. W ASG nigdy wcześniej się nie bawiłem ale już od dłuższego czasu zamierzam. Jestem miłośnikiem wszelkiego rosyjskiego sprzętu, zbieram na pełne umundurowanie i wyposażenie żołnierza rosyjskiego. W związku z tym, dla mnie tylko kałasze. Prócz militariów i elektrotechniki interesuję się także historią i informatyką. Na strzelanki przybędę raczej gdy już będę miał cały sprzęt, czyli jakoś na początku przyszłego roku, może później :wink:

Zdjęcie - nie przepadam za nimi ale wrzucę jak się już oszpeję :stuck_out_tongue:

Witaj, zdjęcie nie ma być formą lansu, tylko żebyśmy mogli cie rozpoznać na strzelance.

Postaram się wrzucić jakieś ale to później, gdy już będę przymierzał się do uczestnictwa w strzelankach :wink:

Witamy, ps.mamy kolejnego rusofila :smiley: oczywiście zaraz po soviecie

Привет! Tak Hiszpanie mamy kolejnego rusofila :sunglasses:

żeby tylko…