witam serdecznie

Ksywa: Kamol
-Imię: kamil
-Mundur: camogrom
-Ekipa: nie mam :open_mouth:
-Replika: specna arms b02
-Zainteresowania, coś o sobie: interesuje się militarią od następnego roku chodze na niedzielne strzelanki z moim tatą :sunglasses: :smiley:

Witamy

Siemka :slight_smile:

Witaj w naszym skromnym środowisku i dozoba w przyszłym roku :smiley:

cześć :slight_smile:

tak jak mówię za rok z moim tatą będę chodził na strzelanki z moim tatą bo musi uzbierać szpej

Eee tam, nie przesadzajmy z tym dobieraniem sprzętu. Na samym początku wystarczy replika, buty za kostkę i okulary ochronne. Nie trzeba od razu popierniczać w sprzęcie GROMu tudzież US Rangers :smiley:

no wiadomo widziałem u stilgara zestaw za 120 zł

Źle kombinujesz, kolego.

Jak Włodek pisze.

1. Ochrona wzroku.
  2. Replika i amunicja.
  3. Buty.
  4. (IMO) nakolanniki.

A cała reszta to może później. Fortunę na to można wydać - ale wcale nie trzeba. Szczególnie na początku.

ochrona wzroku można kupić gogle na gunfire za 80 zł replike za 70 zł shotgun agm 003 a buty mundur itp.
na początek zbędne

Ochrona gałek niech będzie renomowanej firmy z atestami

Lepiej zainwestować w nieco droższą ochronę oczu, bo wzroku nie naprawisz. Za 60zł możesz kupić uvex i-vo lub za 50 zł bolle cobra. Mam takie gogle z gunfire za 80 zł i szybki pękają przy 430 fps.

IVO 36 zł

Sorry za zawyżone ceny.

Istnieje też możliwość kupienia używanych gogli a następnie dokupienia nowych szybek :slight_smile:.

Cześć , tata uzbiera szybciej szpej , mój też mówił że pójdziemy na strzelanke za rok a poszliśmy po 2 miesiącach.
Pozdrawiam Opos :wink: