Witam serdecznie

-Ksywa: Szajba
-Imię: Robert
-Wiek: Pamiętam dzień 13.12.1981r :nerd:
-Mundur: Własna stylizacja
-Ekipa: Synek i ja
-Replika: SA-A03
-Zainteresowania, coś o sobie: Ponad wszystko sporty motocyklowe z naciskiem na Motocross , w latach pięknej młodości zawodnik KM-Szczecin , w chwilach wolnych kobiety,muzyka oraz śpiew,obecnie kiedy kondycja i kobiety pozostały w pamięci , a muzykę i śpiew odebrał czas,pozostał tylko biały alkohol podawany dożylnie z uwagi na brak uzębienia odpowiedzialnego za komfort picia.

ASG - przygoda zapoczątkowana w ostatnim czasie przez syna o imieniu Dawid przedstawiającego się na tym forum jako “Dawidson” . Początkowo biegaliśmy po okolicznych lasach polując na myśliwych w myśl zasady " raz jest się bykiem raz rzeźnikiem " napotkana po drodze zwierzyna biła nam brawa. I tak było aż do dnia kiedy to synek odkrył iż w tym smutnym jak dupa mieście są ludzie którzy bawią się lepiej niż my. :open_mouth: Wtedy to postanowiliśmy dołączyć do grupy tych szczęśliwców i udaliśmy się do Dobrej aby też dostać kompozytem po pysku. Było wybornie , następnie kolejna wyprawa na Warszewo i nieodparta chęć przedstawienia się Wam.


Witajcie więc piękni i młodzi , panie i panowie , brodaci i wąsaci.


-Zdjęcie, mogące ułatwić innym użytkownikom dopasowanie nicku z forum do twarzy w realu.

I w tym miejscu spełnienie woli administracji umożliwiło by komornikom z windykowanie a pracownikom NFZ z ulicy Mącznej zlokalizowanie i ponowne osadzenie tak długo ukrywającego się i unikającego odpowiedzialności za swoje czyny pensjonariusza.

Czołem :slight_smile:

Powitać :slight_smile: