Witam chciałbym się przedstawić

Witam nazywam się Klaudiusz Wysocki pseudonim Kaszub jestem początkujący na razie znajduję się na etapie zbierania funduszy na replikę. Standardowy mundur Wojska Polskiego, nie należę jeszcze do żadnej ekipy, Zastanawiam się nad repliką subkarabinka JG0638 V2 tan z sklepu Gunfire

Interesuję się 2 Wojną Światową, czasem chodzę na wykrywacz metali oraz Wojskiem Polskim współcześnie

Witamy serdecznie, zapraszamy na strzelanki coniedzielne (jak poszukasz na forum to trafiają się osoby wynajmujące repliki, no chyba że szybko swoją nabędziesz) Dorzuć jakieś foto i info na temat wieku :wink:

H3J :wink:

Witaj! :slight_smile:

siemka

Skompletuj sprzęt i wpadaj do nas, zapraszamy :sunglasses:

Siema :slight_smile:

LOKOWANIE PRODUKTU:
Szukasz niezawodnej repliki? Hajs się nie zgadza? Wujek Slinger ma coś dla CIEBIE! Nie zwlekaj, kup już dziś!
http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=16&t=1189

info na temat wieku mam 13 lat :slight_smile:

nie będę mógł za często wpadać na coniedzielne ponieważ mam 144 kilometry mieszkam w berlinie :neutral_face: ale postaram się być jak najczęściej :sunglasses:

Niestety ze względu na wiek nie możesz uczestniczyć w naszych spotkaniach. uczestnikami mogą być tylko osoby pełnoletnie oraz które ukończyły 15 lat i dysponują pisemnym pozwoleniem od rodziców - formularz na forum.

no nic poczekam

mam pytanie jeżeli nie mogę uczestniczyć czynnie w rozgrywkach to czy mogę czasem popatrzeć

Weź coś do robienia zdjęć i uczestnicz jako obserwator-fotograf, asgeje kochają foteczki, więc nikt Cię nie wygoni :wink: Tylko ważne, żeby się oznaczyć.

Oczywiście foty należy udostępniać tego samego dnia, bo inaczej asgeke dokonają linczu forumowego :wink:

no i należy się wyposażyć w okulary ochronne - czasami kule nosi gdzie popadnie…

:smiley: dzięki