Witam, chciałbym opowiedzieć coś o sobie.

Mam na imię Dominik, a wołają mnie Barszczu.
Oficjalnie miałem już do czynienia z Air Soft i wiem co nieco o tym sporcie, aczkolwiek nie posiadam jeszcze własnej repliki.
Oprócz Air Softu interesowałem się również rozgrywkami Nerf. Przygodę z tymi dziecinnymi pistolecikami skończyłem, kiedy po raz pierwszy wpadło mi w ręce elektryczne P90, zabawa była przednia! (I troszkę bolesna, ale to normalne :laughing: )
W najbliższym czasie mam zamiar wyposażyć się w replikę ASG Warrior I Sniper (MB01) G, zawsze jarała mnie rola snajpera :stuck_out_tongue_winking_eye:
Mam skończone 14 lat i mam nadzieję, że za rok dołączę już do Rozgrywek w okolicach Szczecina
Pozdrawiam serdecznie !

Chciałbym również dodać iż nie posiadam jeszcze munduru i ekipy ;}

Moimi zainteresowaniami są rysowanie, anime, zapasy, siatkówka, militaria oraz szermierka. O grach FPS chyba nie muszę wspominać ^^
Dorzucam zdjęcie
941071_471735106349616_8455346919296972052_n.jpg

Witaj!
1)Pod warunkiem, że na terenie rozgrywki będzie twój opiekun prawny możesz wpadać nawet za tydzień.
2)Nie radzę zaczynania przygody z asg od snajperek - wysokie koszta, odpowiedzialność, po za tym karabiny snajperskie to jedne z najtrudniejszych do ogarnięcia rodzajów replik. Osiągi też nie powalają.

Dziękuję za informację! Skoro karabiny snajperskie są na tyle trudne do oswojenia się, może skuszę się na jakąś replikę G36C lub AEG. Wystarczy, że opiekun będzie na polu rozgrywki, czy musi brać w takowej udział? Jeśli nie wpadam, jak tylko zdobędę podstawowy sprzęt. ^^

Musi być na miejscu rozgrywki czyli na respawnie twojej drużyny, czyli powinien być w kamizelce odblaskowej i okularach ochronnych.

Dziękuję!

Witam kolegę :laughing: