Wesołych Świąt !

Drodzy koledzy i drogie koleżanki,
Wraz z grupą administratorską pragniemy wam złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Abyście dążyli do założonego celu prostą ścieżką, byście zdrowo i bez problemów przetrwali do następnych świąt.
Życzymy wam wymarzonych replik i szejów. By każdy strzał (nie tylko na strzelankach ) trafiał do celu by wiodło wam się jak najlepiej :slight_smile: smacznych potraw na wigilijnym stole i szybkiego powrotu do formy :wink:

Jako iż są to już nasze drugie święta razem pragniemy podziękować wam za wspólny czas.
Dużo dla nas znaczy to że jesteście i jest was tyle. Jest to największa nagroda jaką możemy dostać za czas i pracę nad forum. :slight_smile: Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc którą nam oferujecie.
Razem możemy zrobić jeszcze bardzo dużo dobrego dla szczecińskiego ASG :slight_smile:

Cieszymy się się że wasze znajomości wychodzą poza forum że stajecie się kolegami przyjaciółmi bo między innymi to mamy na celu :slight_smile:

Oby przyszłe lata przyniosły nam wszystkim dużo pozytywnych emocji i doświadczeń.
Gdyby nie wy nie było by nas!

**Serdecznie pozdrawiamy!
Wesołych Świąt nasi mili !**Ja osobiście dziękuje wam za chęci i energię którą się zemną dzielicie na naszych spotkaniach i przede wszystkim za to że chce wam się mnie słuchać i patrzeć na mój brzydki ryj :wink:

No z tym ryjem to trafiłeś w samo sedno :slight_smile: Dołączam się do życzeń - Wesołych Świąt!

Życzę wesołych świąt i samych ACMów pod choinką. No może z wyjątkiem Ajgora bo on ma uczulenie na ACM.

Wesołych świąt i najlepszych replik.

Wesołych świąt wszystkim :slight_smile:

:smiley: Wesołych świąt całemu taktycznemu I przedewszystkim całej ekipie Wtfu :smiley: