Ważne Info Wiscord !!!

Witam wszystkich.

Chcę przedstawić problem który powstał w związku z organizowaną strzelanką na terenie WISKORDU w dniu 01.03.2014.
Biorąc pod uwagę fakt, iż nasz grupa ( Spółka ZOO - organizatorzy Nuclear Shield ) posiadamy pisemną zgodę od właścicieli terenu, jesteśmy w pewien sposób odpowiedzialni za to co się tam dzieje. W poniedziałek (03.03) odbyliśmy nie miła rozmowę z właścicielami. Skarżyli się na używanie petard. Jakiś czas temu, miały miejsce 2 duże pożary, i również byliśmy podejrzani o ich wywołanie. W obawie, przed cofnięciem nam pozwolenia, prosimy o NIE organizowanie przez najbliższy czas tam ŻADNYCH strzelanek. Jednakże, chcielibyśmy zaznaczyć, iż następnym razem chcielibyśmy zostać poinformowani o ewentualnej strzelance, w celu obecności tam i nadzoru. Jest to podyktowany tym, że zdobycie tego pozwolenia, nie było ani łatwe, ani zbyt tanie i nie chcemy by tak świetny teren podzielił los Dobrej Szczecińskiej.

Spółka ZOO

Witaj. Z tego co mi wiadomo to wiedzieliście że wybieramy się na Wskord. Wtedy trzeba było nas poinformować co do piro. My byliśmy parę dni przest sobotą i rozmawialiśmy z ochroną. Nie mieli nic przeciwko naszej wizycie oraz używania petard. Tym bardziej jak już byliśmy podjechał do nas ochroniarz i powiedział gdzie możemy wchodzić a gdzie nie. Więc myślę że nie potrzebujemy by nas pilnować. Jeśli jednak piro ma być nie używane dostosujemy się do tego. Tak jak na innych miejscówkach gdzie jest kategoryczny zakaz używania petard.
Kolejna sprawa to sama miejscówka, która już długo nie pociągnie. Widząc tępo zmian które tam zachodzą należy korzystać z miejsca póki jeszcze jest.
Mogę Cię również zapewnić że jeśli strzelanka będzie organizowana przez Taktyczny zadbamy by był porządek i dyscyplina.