Trening otwarty

Witam,

W imieniu Paprika Korps - ekipy wyjazdowej forum taktycznyszczecin.pl - zapraszam na trening otwarty, który odbędzie się w sobotę 24.05.2014 r. na Krzekowie. Zbiórka na trupiarni o godz. 10:00. W programie omówienie i trening podstawowych formacji piechoty oraz marsz kondycyjny z elementami taktyki. Trenujemy pod airsoft, ale się nie oszczędzamy, stawiamy na pracę zespołową oraz zgranie. Polecamy wziąć coś do jedzenia oraz zapas płynów. Do udziału w treningu zapraszamy 5 (słownie: pięć) osób, które jako pierwsze wpiszą się na listę chętnych.

UWAGA nr 1
Proszę osoby chętne na wyjazd na Projekt Firestart o nie wpisywanie się na listę - Wasza obecność jest więcej niż pożądana.

UWAGA nr 2
Proszę o wpisywanie się na listę jedynie tych osób, które mają pewność, że stawią się w oznaczonym miejscu i czasie. Trening prowadzony będzie przez Administrację/Moderację forum, nieuzasadniona nieobecność osoby wpisanej na listę będzie miała takie same skutki, jak nieuzasadniona nieobecność na strzelance osoby, która wzięła udział w głosowaniu. W przypadku, gdy osoba wpisana na listę nie będzie mogła wziąć udziału w treningu jest zobowiązana niezwłocznie poinformować o tym fakcie w poście poniżej celem zwolnienia miejsca dla innego chętnego.

UWAGA nr 3
Każdy wpisuje na listę tylko siebie. Wpisywanie na listę osoby trzeciej bez jej osobistego zgłoszenia karane będzie ostrzeżeniem.

Trening na ‘sucho’ czy z wymianą kompozytu? Pytam bo chętnie się przejdę ale moja replika wymaga reanimacji a do soboty nie zdąrze tego zalatwić.

ps. w sobotę rano ma byc idealna pogoda na marsz kondycyjny :smiling_imp:

Jednak będę na marszu/treningu, co mnie zresztą bardzo cieszy. Bierz co masz i wpadaj, trening jest głównie na sucho, kto chce ten strzela, kto nie chce nie strzela tylko ćwiczy z pustym magazynkiem.

ok, będę

Ze względu na małą frekwencję trening przełożony zostaję na przyszłą sobotę tj. 31.05.2014

Zapraszamy to wpisywania się na listę na przyszły termin :smiley:

Proponuje po dzisiejszej akcji w lesie na krzekowie jedną sprawe. Mianowicie powtórkę z rozrywki czyli omówienie zasad bezpieczeństwa, regulaminu i innych istotnych spraw w natchodzącą niedziele, aby poświęcić chwile czasu na przypomnienie zasad i ogólnego bezpieczeńswa na strzelankach, mam nadzieje że to nie zostanie bez echa. sorki za błędy ale pisane na szybkiego. Ślepy.

A możesz opisać tą sytuację?

Nie ten dział