TeamSpeak - TAKTYCZNY SZCZECIN

Dla wszystkich tych którzy chcieliby porozmawiać zrobiłem na Team Speak 3 ( TeamSpeak Downloads | TeamSpeak ) kanał o nazwie Taktyczny Szczecin pod adresem ataklan.pl bez hasła.
Dla tych co grają w gry online instalacja i konfiguracja zajmie parę chwil , jedyne co potrzebujecie to uprawnienia, po które wchodząc na kanał poproście klikając na nick ( PATRON , ares36 , Jozin ) prawym i druga opcja od góry - Poke Client wpiszcie prośbę o uprawnienia .

Życz e miłych rozmów.

Fajnie, że coś takiego zostało zrobione :slight_smile: .
Chyba odwiedzę kanał :wink:

ktos gra w bf3 albo4?

INSURGENCY , CS:GO , GR:P

Ja gram w bf3 :wink: A ponadto: War Thunder, Heroes&Generals, Arma 3, BF BC2, Don’t Starve Together, Red Orchestra 2

Ro,RO2, BF3,Mount&blade,chivalry ktoś coś? Rome2? :smiley:

Ja gram w Insurgency, Chivalry, ArmA 2 i 3, BF2:PR i ostatnio Dying Light gdyby ktoś chciał :slight_smile:

ooo faza
ja jestem na ts . ja gram wot jak coś

ArmA 3 - zasiadam w fajnej grupie, gramy join opsy z innymi grupami, jak ktoś chce kooperacje na 40+ osób to walić śmiało do mnie
Poza tym, BF3/BFBC2, Space Engineers

Ja to bym z Wami pograł w SWAT 4 :smiley:
Jak tam zrobić tego Poke Client? Szukam waszych nicków, ale nie mogę znaleźć :slight_smile:

Szukaj zakładki “Klan bez Nazwy”

insufficient client permissions (failed on i_channel_join_power)
Tyle dostaję jak chcę dołączyć :slight_smile: