Strzała ;]

Strzałka, jestem Michał “Bryjax” Bryja i mam 16 lat, moją ksywkę mam od 8 roku życia więc wolę jak mówi się do mnie po ksywce albo po nazwisku. Zainteresowałem się ASG po obejrzeniu filmów od GoProHEROD i myślę że znalazłem sposób na spędzanie wolnego czasu poza komputerem jak to zwykle bywało ;p. W jakiej “klasie” bym się najlepiej sprawdził to nie mam pojęcia czy to medyk, technik nie wiem, mogę powiedzieć że jestem wielki jak skurczybyk, ważę 95 kg więc może wy mi coś podpowiecie :smiley:. Jak wspomniałem grałem dużo bardzo dużo na kompie, głównie w CS:GO miałem swoją drużynę graliśmy LANY turnieje itp. aż w końcu grupa się rozpadła ponieważ każdy zaczął się wywyższać że są najlepsi itd. jak typowe gimbusy xd. I teraz sobie myślałem że prawie całe moje życie spędziłem przy kompie, i to było bez sensu, totalnie. Sprzętu jeszcze nie mam ale będę jechał do Szczecina po karabinek i gogle. Z karabinkiem mam dylemat nie wiem który wybrać, CM.028S czy CM.506 [CM], ale chyba wezmę CM.506, na moim miejscu którego byście wzięli a może macie jakiegoś innego w podobnej cenie. Myślę że spoczko będzie się grało w tak licznej grupie ;] i to będzie tyle co miałbym do powiedzenia na mój temat , dzięki ;]

M4 od cymki są słabe, jak już to weź CM.028s tylko uważaj na tę “kolbę” :smiley:
Witam i zapraszam :smiley:
Zawsze lepszy jest CS w rl :smiley:

Siemka, czytam i doszedłem do wniosku że moja historia też taka jest tyle że na konsoli :smiley:

ja na twoim miejscu bym wziął cm028S ale wolałbym dozbierać na m4 od Specny

Kolega wyżej dobrze mówi, nie miałem specny ale z tego co widzę to sprawdza się :stuck_out_tongue: