STALKER

STALKER ktoś się tam wybiera , z chęcią bym się dołączył

Ja chyba pójdę na 60% :slight_smile:

W sensie ten w Kołczewie? Jak tak to ja sie wybieram. W zeszłym roku było super i liczę na to, że i w tym będzie

Dajcie jakieś info na temat tej imprezy.

http://airsoft.szczecin.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=2913
na airsoftszczecin znalazłem info

też miałem założyć o tym temat, ale mnie uprzedziłeś
u mnie sprawa wygląda tak - jadę, a co więcej organizuję frakcję najemników narazie jest nas 5 osub, ubieramy się w szare kombinezony za 15zł z allegro i kamizelki jakie kto tam ma. a naszym celem jest zabijanie za pieniądze, za które kupimy więcej ammo żeby jeszcze wiecej zabijać, napierdalać, pałować, gwałcic, i dobrze się bawić, jak by ktos chciał dołączyć to zapraszam(na pw pisac), a jeżeli nie, to itak zapraszam na larpa, będzie git

Gwałcić !!! Kto mieczem wojuje od miecza ginie … :laughing:

chomik jak masz na mnie ochotę to powiedz wprost a nie się czajisz… :slight_smile:

piorun zacytowałeś mnie, to fajnie xd ale nic nie napisałeś, coś potrzebujesz? czy cos?

Piorun jeszcze pod wrażeniem 70 rocznicy lądowania aliantów ,o ile dotarł do Ede , bo ja utknełem w korku 2,5 km przed Edo na 12-stce, ale jak wiesz Piorun impreza była też w Nijmegen (Niedziela) i tam byłem

Co do stalkera to jutro się określę , zarejestrowałem się już , ale zapłacę jutro jak będę wiedział czy wolne dostanę , ale na 99 %. :mrgreen: , bo mam zajebistą ochotę spędzić dwa dni bez TV .

FB - Stalker - Zona Bałtyk