Skradzione rzeczy.

Witam,
Koledze skradziono sprzęt, poniżej trochę informacji:

“Zeszłej nocy włamano mi się do auta, zginęło oporządzenie wraz z karabinem. Karabin to m249 SAW firmy A&K, bez optyki, bez lufy wewnętrznej, bez chwytu transportowego, bez magazynku, widoczne ślady użytkowania, ażurowa kolba stała, do tego kamizelka plate armor vest - oliwkowa, z dużą kieszenią transportową, w środku kuchenka Esbit, w ładownicach przednich magazynek do M4, latarka taktyczna - mała, led, z miedzianym pierścieniem regulacji. Przy kamizelce był także nóż glock 78.”

Wszelkie informacje dot. skradzionych rzeczy (np. aukcja na allegro) proszę o info na PW.
Proszę także uważać przy kupowaniu.

Ciekawe, czy złodziej wiedział, że to ASG. A morał z tej historii taki, żeby nie zostawiać rzeczy o jakiejś wartości w aucie na widoku. Rodzice mi to powtarzają od dziecka, nawet plecaka na siedzeniu nie mogłem zostawiać, bo ktoś ciekawski przyjdzie i szybę rozwali. Szkoda, że taka patologia wszędzie, że człowiek musi sprawdzać 3 razy czy przekręcił kluczyk w zamku.

Sprzedam sawa bez magazynka, optyki, lufy, chwytu transportowego i magazynka, widoczne slady uzytkowania.

Rzeczy były w bagażniku. Nie ukradziono nic po za tymi rzeczami czyli złodziej pewnie wiedział co bierze.