Sklep na Pomorskiej - Czy warto ?

Priviet !
Mam pytanie dotyczące sklepu z replikami znajdującego się na Pomorskiej (prawobrzeże) czy warto tam jechać i ogarnąć temat czy odpuścić sobie jazdę tam (chodzi mi o to czy dobre repliki czy szajs i jaka obsługa)
Z góry dzięki !

Nie znam ale w shotgunie na krzywoustego masz dobre repliki (nawet popatrzeć co mają). Najlepiej przed zakupem zapytaj się użytkowników forum co myślą o tej replice. Nie kupuj na zasadzie że ci się podoba i tyle bo to bywa zgubne.

Znaczy wiesz ja znam sklep mam znajomego który tam dorabia i w airsofcie siedzi trochu i to z jego radami dobrałem 1-wszą replikę

Skoro znasz ten sklep i masz tam znajomego, to w jakim celu pytasz na forum jak wygląda obsługa i wyposażenie tego sklepu?

Bo chcę wiedziec co mają do zaoferowania i tyle…znajomy powiedział że jest tam taki sklep i nic więcej…więc chciałbym się dowiedzieć czegoś o nim (cały czas chodzi mi o ten sklep na pomorskiej a znajomego mam w shotgunie a nie tam)

Glupie odpowiedzi nie na temat będą kasowane!
Co do sklepu to tak warto jednak oferuja bardziej demobil w cenach internetowych. Maja też repliki, kulki itp. Troche sprzetu biwakowego.
Strona ich jest na bieżąco więc warto najpierw sprawdź dostępność towaru.
Czynny jest tylko do 15!!!
Żałuję że nie są bardziej w mieście.

Dzięki Mivak za odpowiedź :slight_smile:

Czynny jest od 8 do 16:30 i w soboty od 9 do 13.

Nie spodziewaj się, że dostaniesz tam coś na miejscu, w 80% przypadków spotkasz się z odpowiedzią “musimy sprowadzić z magazynu”, czyli 2-3 dni oczekiwania. Sprzedający będzie próbował Ci wcisnąć kit i shit bardzo przy tym koloryzując, ogólnie bierz tam to, co Cię interesuje i nie wdawaj się w żadne dyskusje, bo koleś raczej ma małe pojęcie o czymkolwiek. Moja sytuacja - chciał mnie przekonać, że G17 Army będzie na bank lepszy od WE, bo WE wadliwe bardzo (Tajwan) a Army cud miód malina, wszyscy zadowoleni (Chiny).

Zakupiłem tam repliki i właśnie do mnie zadzwonili, że nie dostane ich dzisiaj. Raczej na poniedziałek. Trochę się zdenerwowałem bo napaliłem się na strzelankę w niedzielę.

Sklep klimatyczny, trochę mają sprzętu ale godziny otwarcia dla pracujących nie atrakcyjne.

Zależy, ja mam czterobrygadówkę i godziny otwarcia są super :slight_smile:

No i sklep mi się spodobał. Zrobili wszystko aby repliki dojechały na czas. Dostawa w sobotę 9.00 Jestem szczęśliwym posiadaczem G36.
Haha. Do zobaczenia na polu bitwy :slight_smile:

Ja kupiłem u nich pierwsza replikę i jestem bardzo zadowolony. Fakt,czekałem 2 dni na odbiór ,ale cena była najniższa. Dałem 740 zł , shotgun 789,gunfire 799zl. Sklep szybko zamykają ale do 21 można odebrać w w innym punkcie. Ogólnie sklep na 5.

I mają fajne granaty dymne + zniżka 10% :slight_smile: Ogólnie jak ktoś chce kupić kulki i jakieś graty to bardzo polecam

GD-10 i wariacje czy coś innego?

Zarówno GD-10 jak i ekrany ED-60.

Na stronie nic nie ma :confused:

Dymne na draske mają mega