Siemasz

-Ksywa:Varisch
-Imię:Bartek
-Wiek:16 (zaraz heh)
-Mundur: Narazie nie mam
-Ekipa: Nie mam
-Replika: Nie mam
-Zainteresowania, coś o sobie: Mam 16 lat i od jakiegoś czasu zacząłem się interesować ASG (myślę że około tydzień temu).
Pierwszy raz zobaczyłem ASG na Youtube i jakoś mnie to zaciekawiło, jako że jestem fanatykiem gier komputerowych i chciałbym się czasem ruszyć z domu pomyślałem że mogła by to być dobra okazja^^
Na oku mam już replikę na start oraz mundur, jednak zbieram środki do kupna :slight_smile:
Poza tym i tak do 16 lat brakuje mi jeszcze miesiąc, więc akurat myślę że się do tego czasu uzbroję.

-Zdjęcie (mundur brata który już w ASG się nie bawi, jest chudszy więc ledwo co w niego wszedłem:P)

Mam nadzieję że ze względu na mój wiek nie skreślicie mnie od razu :stuck_out_tongue:
Z góry pozdrawiam Bartek

Witaj, nie, możesz grać od 15 jeśli masz pisemną zgodę rodzica (jest wzór na forum).

Tam ze zgodą nie ma problemu chodzi też o to że na ASG szczecin jest zasada od 16 lat a poza tym i tak nie mam sprzętu więc na razie se odpuszczam, na jutrzejszą strzelankę jadę tylko oglądać :stuck_out_tongue:

Dobrze, że dodałeś właściwe zdjęcie… napewno rozpoznamy Cię na strzelankach.

Dobrze, że dodałeś właściwe zdjęcie… napewno rozpoznamy Cię na strzelankach.

:stuck_out_tongue: I tak na razie się strzelać nie będę bo nie mam czym

Cześć :smiley:

Jeśli masz na myśli Airsoft Szczecin to faktycznie, tam jest od 16 lat. Ale to nie jest forum Airsoft Szczecin, no i polecam zapoznać się z regulaminem :wink:

Kiedy masz zamiar kupić replikę i jesli juz to jaka?

Na Dobrej ostatnio strzelałem się z Mki od Wyslannika i strzelało się miło.
Jednak na Mkę od Specny trzeba trochę wydać czego ja bym nie chciał na początek.
Więc myślałem nad jakąś cymą na początek np 0.28 lub Spartaca 12 kałaszka.
Ale jeszcze się zastanawiam ^^

Lepiej dorzucić do specny. Zawsze znajdziszz kupca. Spartac to takie chińskie gówno które powinno się rozlecieć przy pierwszej glebie.

Btw. Prośba o poprawienie zdjęcia na takie bez kominiarki. Tylko w tym temacie, nie musi być na avatarze.

Bierz tego AK bez zastanowienia http://www.taiwangun.com/elektryczne/cm-520-cm?from=listing&campaign-id=20 i nawet nie pytaj o nic, po prostu łap tą cudowną replike w rece i lecisz na strzelanke poznac stosunek cena-jakosc tej repliki… Mam ją ROK czasu i jest niezawodna, ani razu mnie nie zawiodla w choćby najmniejszym stopniu przez prawie 365 dni i nigdy nie mialem z nia problemów, polecam każdemu i nie tylko początkującym jestem niesamowicie z niej zadowolony bo jeśli się dba o replikę to kilka plastikowych części absolutnie nie zaszkodzi, lecz pomoże w odciążeniu ramion przez co można niekiedy wykonywać chore rushe z tym jakże lekkim i niezawodnym kałachem. Replika ma niewiarygodnie dobrze wykonane body i przedni chwyt z bardzo mocnego tworzywa sztucznego, a wszystko jest spasowane bardzo dobrze. Bez wahań nazwałbym tą replikę 9 cudem swiata ze względu na jej celność i uwaga… 415 FPS!!! Strzelałem z niej w -11*C, wpadła do okopu pełnego sypkiego piasku i trzyma się świetnie. A radzę ci nie pytać o zdanie innych na temat tej repliki bo prawie każdy ci powie, “pff replika z plastiku nie nadaje sie do lasu lepiej zbieraj na SPECNE!!”. A uwierz mi na słowo, że miałem tuziny fragów z ponad 50m+. Do tej repliki nawet precki nie musisz wstawiać tak celnie sypnie serią. Jedyne co polecam to wymienic akumulator, tylko on w tym zestawie nie pozwala mi na kontynuowanie na nim calej strzelanki i musze pożyczać od kuzyna bądź innej dobrej duszy. Po wstawieniu 9.6v batki w tą replike jestes gotowy na wszystko! Dobrze przemyśl moje słowa, pozdrawiam.

Możesz też zawsze coś używanego kupić czasem można trafić coś fajnego

Szukam właśnie czegoś fajnego za przyzwoitą cenę :stuck_out_tongue:
Nie chce wydawać sporo na 1 rzut ^^
A co do tej Cm520, wydaje się spoko ale wolałbym jednak te 200 zł więcej dołożyć w coś chociaż troszeczkę lepszego :d
A co do zdjęcia :

Uaktualniam kilka rzeczy :slight_smile:
-Wiek: 16
-Mundur: Brytyjskie MTP
-Replika: RK-10S Boyi