S/Z Sig Sauer mcx hpa

Cena: 3600pln do małej negocjacji.

Opis przedmiotu:

Sprzedam lub zamienię
Sig sauer mcx od vfc hpa.

Replika w moich rękach ponad rok czasu, po kilku problemach przesiadłem się na silnik hpa pulsar s (poprawiona dysza złota).

Problemy jakie miałem to
-po wyjęciu z pudełka na pierwszej strzelance w replice spalił się mosfet, po miesiącu klutni z sklepem który stwierdził że to moja wina bo użyłem złej baterii poddałem się i zamontowałem peruna.

• później posypała się zębatka
  • I 3 powód, to pękła jedna połówka szkieletu gb i powiedziałem sobie dość czas na hpa.
    Od tej pory z replika nie mam żadnych problemów, użytkowana głównie w cqb.

Do repliki dokładam 1 oryginalny magazynek stanag i 4 pmagi.
W replice poza silnikiem wymieniłem gumkę hopup na sylikon mr hop, do tego dokupiłem podkładki od fps softair aby lepiej ustawic dysze z gumka w komorze ponieważ pojawiał się midcapsydrom.
Komora stock bo dala najlepsze wyniki w porównaniu do maxxa i prowina.

Replika nie ma uszkodzeń zew ani luzów, wiadomo jakies rysy są od użytkowania, jeśli znajdę graty z gb dołożę do zestawu w tym wyminiona prowadnice sprężyny od prometheusa (jest w replice robi też za prowadnica kolby)
Zdjęcia:

2 Likes

O nie… mosfet w VFC się spalił … co za niespodzianka :smiley: Sprawdziłeś czy tylko nóżka od mosfetu sie nie odlutowała?:slight_smile: Będziesz miał sprawny mosfet :stuck_out_tongue:

Sprawdziłem i to juz byl moj 3szt z vfc jakie mialem i tak samo sie skonczylo, wiec je*ac :slight_smile:

1 Like