[S] SRS A1 16 cali w konwersji HPa Mancrafta (plus pull push tez) pełny zestaw z butla i pompką

Silverback Desert Tech SRS A1 Covert 16" (Pull Bolt) - FDE zakupiony na powair6 03/17/2017
Konwersja Push bolt (przyjmuje sprezyny do aegow - dorzucona jako ciekawostka).
Konwersja Pull bolt (standard VSR) sprężyny Airsoft Pro M180 i M160 Guarder (plus jakas docieta nie pamietam co). Daja jakies kosmiczne 4+ J
Konwersja HPa Mancrafta + Regulator Mancraft z powiększoną przednią częścią (szybsze odświeżanie) plus orginalny stary przód.
Butla zamontowana na ris z przodu repliki (butla 13 cl). Na stockowej lufie i ustawieniu 3.3 J daje mozliwosc wykonania około 300 strzalow.
Ręczna pompka do pompowania butli + zestaw konserwacyjny do pompki. Do napompowania butli na full potrzeba okolo 180 pompniec.
Zamontowana komora Fast Hop + Orginalna komora.
Taktyczna rączka przeładowania + orginalna.
Brak monopodu. Brak bezpieczników po bokach (zgubione).
Dwa magazynki.
Wyoski montaż jednoczęściowy na lunete z tubusem 30mm (jedna nieorginalna sruba).
Zdemontowana baka policzkowa (brak jednej orginalnej śróbki do niej, oprócz tego można zamontować).
Dodatkowe dwa spacery na tył kolby - ale z dziurami w środku - do kombinacji z Push+pull zasilaniem.
Luneta Macaroon 4-16x44 z krzyżem w pierwszym planie (krzyż powiększa się wraz ze wzrostem powiekszenia lunety). Z regulacja paralaksy.
Całość pomalowana. Butla owinięta camo leafsami żeby nie rzucała się w oczy.
Do wymiany gumka (SRS flat hop ale ma juz kilka lat) oraz przydalaby sie lufa precyzyjna (zamontowany stock SRS).
Konwersja z tłumikiem z watą strzela bezgłośnie (oring wyciszajacy w konwersji jest już zamontowany). Tłumika nie dodaje.
Linia pod HPa poprowadzona jest wewnątrz body i wyprowadzona z przodu repliki. Nie ma szans zeby cos sie splątało.
Przez zamocowanie regulatora i butli replika jest dosc ciezka - ale przeniesienie ciezaru jak najbardziej do tylu nie psuje zbytnio balnasu repliki.
Przeładowanie w konwersji HPa umożliwia bardzo szybkie strzelanie. Konwersja daje dość stabilne fpsy ale aktualnie wymaga dopieszczenia (wymiany gumki i mozliwe ze lufy na lepsza).
Sprzedaje bo po początkowym cotygodniowym uzytkowaniu jest to moj 4 zapas i nie chce mi sie jej targac.
Nie mam orginalnego opakowania wiec jak wysylka to wszystko opatulone w kilka warstw kartonu.

Koszt orginalny replika 2560 + 600 konwersja + 250 reduktor + komora 150 + 80 sprezyny + 170 butla + 200 pompka + 770 luneta +40 rączka + 40 bipod + 100 magazynek + 100 montaż lunety
5060 za całość nie liczac konwersji push bolt.

Cena 2500zł za całość - nie jestem zainteresowany sprzedawaniem części.

Link do galerii ze zdjęciami - https://photos.app.goo.gl/CpdZLRriWkRQwbHKA
Mozna sie umowic na przestrzelanie na strzelance przed decyzja o zakupie.

Kuuuurde bym miał chajs to bym teraz to kupił

dzieki kocur xD jeszcze rok temu chciałem to

Ale mnie pejsy swędzą …