[s] rpk lct

Ponieważ temat repliki RPK jako repliki wsparcia nie został do końca jasno wyjaśniony. To ja nie będę czekał aż ktoś coś tam sobie wymyśli na temat. Skorzystam z okazji że ceny są dobre i spróbuję go sprzedać. Link do olx Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
Moje ogłoszenie na olx zostało usunięte ze względów regulaminowych. Nie wiem. Może teraz nie można tam oferować replik ASG ? W każdym razie ogłoszenie brzmiało tak :
"RPK LCT z dodatkowym drumem lct. Dodatkowo pas nośny i bateria 2200 mAh. Karabin ma przebieg 1 drum czyli około 2500 kulek. I teraz drugi rok leży w pudełku, bo mi przeszło:) Nic nie było w nim “modyfikowane” oprócz wymiany sprężyny na 500 fps. Oryginalną sprężynę na 430 fps też dołączam. Co jeszcze ? Jest w bardzo dobrym stanie… bla bla bla. Ale taki jest! Aha. Jeden feler. zgubiłem gdzieś szczerbinkę. " Cena 2200 zł.
Dam ogłoszenie na Allegro. Ale jakby ktoś tutaj był zainteresowany, to proszę na PW.

Nie panikuj jak babcie pod lidlem kiedy karpia rzucą. Nic się nie zmieniło, nikt nie planuje nic zmieniać… Podejmujesz działania, bo ktoś zadał pytanie :wink:

Od ponad 6msc olx nie pozwala na oferty replik. Możesz kombinować sprzedajać jako “zabawkę” - czasmi przechodzi, a czasmi nie :wink:

Dzięki za info o olx. A panikować nie panikuję. Głównie o sprzedaży zabawek zadecydowało to że moja pociecha straciła zapał do strzelanek. I pieniądze od roku zalegają mi w szafie. A na karpia by się przydały :slight_smile: Pewnie następnie pójdzie EL MUR i parę pistoletów. Też na karpia:)

1 Like

Może dodam jeszcze kilka zdjęć dla zachęty:)