Reti

Witajcie serdecznie!

Delikatnie, bo o cztery miesiące spóźnione powitanie, a to za sprawą mojej nieuwagi :mrgreen: Przechodząc jednak do tematu właściwego, któremu służy ten dział, pragnę się przedstawić tutejszym użytkownikom.

Na imię jest mi Wojciech (17l.), a za ksywę robi mi nazwisko, gdyż tak jest wygodniej. Ze względu właśnie na nazwisko pominę tenże podpunkt. Jeśli przyjdzie mi się z Wami kiedykolwiek strzelać, to na pewno je poznacie na miejscu :smiley: Zanim jednak przyjdzie taka okazja, to może trochę minąć, gdyż mieszkam w Zgorzelcu. Głównym powodem założenia tutaj konta był kontakt z osobami, które występowały na filmikach z kanału GoProHerod, które miały coś, co mnie akurat zainteresowało i chciałem wiedzieć o tym więcej. Część z nich spotkałem na tegorocznej Majówce z Borneo i stwierdzam, że było miło walczyć u boku sław YouTube’a.

Jeśli chodzi o umundurowanie i ogólnie ekwipunek, to powoli zmierzam do rekonstrukcji United States Marine Corps, podstawowych jednostek naziemnych z 2011 roku. Aktualnie jestem bardziej stylizacją na mniej więcej 2009 rok, a to tylko za sprawą kamizelki, co uważam za niezły wynik. Jeśli kogoś interesowałby mój ekwipunek, wyposażenie, ogólnie posiadany szpej, to mogę tutaj wstawić razem ze zdjęciami, nie ma problemu. Teraz to pominę, by nie było, że “przychodzi poszpanować, ale umiejętności to mu ten szpej nie da”.

Następnie ekipa. Póki co nazywa się ona Task Force Mirsk, ale przyjdzie pewnie niedługo czas na zmianę, gdyż nie wyglądamy już jak obdartusy, a raczej większość, tj. 4/6 składu dąży do skompletowania sprzętu używanego przez Korpus. Jedni robią to szybciej, inni wolniej, ale jednak to robią. Jesteśmy rozsiani po woj. Dolnośląskim, a mianowicie Zgorzelec, Lubań, Gryfów Śląski oraz Mirsk. Nie przeszkadza nam to jednak, by się zebrać w jednym miejscu i iść się polansić, stanąć jako wolontariat, szkolić się, czy po prostu brać udział w jakiejś imprezie airsoftowej, jak np. tegoroczna, wcześniej wspomniana, Majówka, na którą stawiliśmy się całym składem.

Replika, którą strzelam, to M16A3 G&P (choć to kwestia jedynie oznaczeń. Koniecznie muszę wymienić korpus na FN M16A4). Obecnie ma w sobie ona Bore Up Guardera, lufę Prometheus 509mm, niebieski tłok SHS z metalowymi zębami i silnik zmieniony na jakiś z magnesami neodymowymi. Pomimo tych części uważam, że osiągi są biedne i szukam pomocy u poleconego na majówce Barakudy :mrgreen:

Interesuję się airsoftem, USMC, szkic, robienie zdjęć, czy też po prostu aktywność fizyczna (gł. basen, siłownia, bieganie), a przyszłość wiążę z branżą logistyczną. Lubię sobie także od czasu do czasu pograć, czy to CoD, BF, ArmA, czy może Euro Truck Simulator 2, lubię pograć, ale szczególnie przy tej pierwszej potrzebuję drugiej osoby do grania i rozmawiania, by nie rozwalić komputera, czy też domu. Jeśli chodzi o gust muzyczny, to jest zróżnicowany, choć playlista jest zdominowana przez Nightcore. Są to w sumie wszyscy wykonawcy jak leci, ale po prostu przyśpieszone i podwyższony ton. Jeśli kogoś zainteresuje, czy oglądam anime - kilka oglądałem, głównie romanse, które nie odbiegały jakoś specjalnie od rzeczywistości, tj. brak kosmitów, latających aut. Cenię sobie w nich realizm i brak przesadyzmu z proporcjami, co akurat Azjaci uwielbiają robić przy płci pięknej.

Zdjęć niestety swoich aktualnych nie posiadam póki co, ale jeśli takowe się znajdzie, to umieszczę tutaj. Obecnie dysponuję jedynie starszymi lansfotami.

Od pory zrobienia tamtego zdjęcia wzbogaciłem się o LWH i bluzę FROG w MARPAT Woodland :smiley:

Pozdrawiam i mam nadzieję, że będę kiedyś w przejazdem w Szczecinie, to wstąpiłbym się postrzelać :slight_smile:

Witaj :smiley:

Witaj, Witaj!
Swoją drogą, całkiem niezłe wypracowanie :wink:

Siema

Witamy witamy :slight_smile:

Cześć :slight_smile: