replika do 800zł

Jestem z Ciebie dumny :sunglasses:

Do 800zł? Ok powiem tak. Pozostań przy stockowej replice. A czemu? Bo większość strzałów oddasz na 30 m czyli tyle ile zapewnia ci fabryka. Reszta to twoja pomysłowość, sprawność fizyczna i współdziałanie z innymi ziomalami. Tak, tak. Albowiem ASG to gra zespołowa. Co nie zrobisz ty albo twoja replika to zrobią ziomale.
Jeżeli nie spełniasz żadnych z tych warunków to jesteś złoty król. Będziesz płacił za swoje ułomności.

Brązowa łopatka dla Rafała!

P.S. Myślę, że ten temat jest już nieaktualny… zerknij na datę :wink:

Jak to nieaktualny? Ludzie przeglądają tematy, tak jak ja. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby coś dopisać. A ceny nie zmieniły się aż tak bardzo.

Cześć, trafiłem na forum ponieważ poszukuję pomocy w wyborze odpowiedniej repliki. Jestem początkującym fanem ASG. Do tej pory miałem okazję postrzelać ze znajomymi 2 razy w te wakacje. Tak się nam spodobało, że postanowiliśmy kupić sobie własne repliki. W chwili obecnej do wydania na cały sprzęt mam 1000 zł jednak na samą replikę chcę wydać nie więcej niż 800. Reszta to kamizelka, okulary jakaś czapeczka no i kulki. Moje pytanie jako laika, który z tych dwóch modeli uważacie za lepszy http://www.bron.pl/asg/karabiny-elektryczne-asg/karabin-aeg-elite-force-74-tactical czy http://www.bron.pl/asg/karabiny-elektryczne-asg/karabin-aeg-beretta-arx-160-black-sportsline-kal-6mm-bb Przedział cenowy mniej więcej ten sam, jeśli miałbym patrzeć na to który bardziej mi się podoba to wolałbym berette. Waszym zdaniem, który lepszy?

Markss - a może tak najpierw byś się przedstawił w odpowiednim dziale?
Z moich obserwacji (pewnie zaraz ktoś mnie zjedzie za to), najpierw pomyśł, do czego Ci bardziej potrzebna replika - walki otwarte czy CQB? W CQB wg. mnie lepiej sprawdzają się repliki krótsze (np. MP5, G36C czy M4A1), plus pamiętaj o limicie 350FPS. Mnie osobiście w CQB beznadziejnie się biegało z M16A4 ze względu na dłuższą lufę. Pierwsza replika którą podałeś, ma 300FPS, druga ma 400FPS, zatem z drugą zapomnij o CQB. Natomiast 1 replika ma gearbox v2, druga cholera wie jaki. Zatem ja bym raczej jedynkę brał, chociaż nie jestem zwolennikiem kałachów.
Ja zawsze i wszędzie będę polecał gietki od JG :slight_smile: