Replika do 2000 zł

Siemka. Będę wdzięczny za wskazówki w wyborze pierwszej repliki. Przedzial cenowy do 2000 zł.

W takiej cenie to szukaj czegos co ci sie najbardziej podoba.
Jezeli np podobaja ci sie m4 a kupisz ak albo G36 - to po jakims czasie bedziesz kombinowac zeby zmienic… Lepiej od poczatku kupic replike ktora ci wizualnie i klimatem pasuje.
Raczej szturm niz cqb bo w szczecinie cqba zbytnio nie ma.
Raczej w temacie wklej linki co ci sie podoba i wtedy mozna dyskutowac co warto a co nie.
Ja celowalbym w repliki G&G bo nie widzialem zeby kogos zawiodly.
I raczej cos z standardowym gearboxem v2 albo v3 bo do nich znajdziesz latwo czesci do tuningu.
Zadne famasy czy inne wynalazki z dziwnymi gearboxami.
Sproboj pomyslec nad platforma - czy raczej AK czy G36 czy rodzina emek.

1 polubienie

@Kocur

Wizualnie podobają mi się np. takie modele:

https://www.militaria.pl/specna_arms/karabinek_szturmowy_aeg_specna_arms_rra_sa-e14_edge_2_0_-_czarny_spe-01-028015_g_p1011491.xml

Co o nich myślisz?
Czy dobrze słyszałem że do G&G pasują tylko części tej samej firmy?

Do g&g pasuje bardzo dużo części, więc źle słyszałeś:)
Jeśli podobają Ci się takie modele to najlepiej znajdź używkę, a resztę pieniędzy włóż w tuning u @Gawron89

Specne odradzam z całego serca

Pozdro

Do G&G pasuje duzo ale to zalerzy od skorupy i modelu repliki. I tego czy ma fabryczny mosfet.

To dosc skomplikowane do wylumaczenia jezeli nie znasz dokladnie budowy replik.

Inna sprawa - nie kupuj na militaria… oni nie maja ani serwisu ani pojecia o asg.
Gunfire - przecenione repliki moga byc lekko trefne. Ale masz 3 miechy na odeslanie repliki (o ile jej nie rozlozysz i nie stracisz takiej mozliwosci).

Sa sklepy z ktorych sie nie kupuje bo mozesz miec potem problemy.

Ten GG ktory wkleiles to tak juz ladnie zrobiony. Ma mosfet taki juz konkretniejszy, Kolbe da sie nawet zmodyfikowac do przyjmowania tanich i mocnych lipoli modelarskich, ale 2-3 czesciowe do asg oczywiscie wejda bez zmian.
Powinienes byc z niej zadowolony…

Uzywki sa fajne o ile sam mozesz pogrzebac albo masz kogos kto ci sprawdzi replike.

Zobacz też co mają chłopaki w shootgunie na miejscu w Szczecinie :wink:

1 polubienie

Zapraszamy serdecznie :slight_smile: ! TS zawsze jest u Nas mile widziany i może liczyć na dobre ceny :wink:

Z serii Edge 2.0 mamy na miejscu E07:

Inna propozycja z lepszej półki to SCAR od WE: