Rekrutacja SIERRA CLAN

Witajcie!!!
Kolejny raz “SIERRA CLAN” organizuje nabór rekrutów by zasilić swe szeregi.

Trochę o Nas :
Grupa " SIERRA CLAN "-założycielami są żołnierze zawodowi w stopniach podoficerskich z wieloletnim doświadczeniem taktycznym wielu rodzajów sil zbrojnych, oraz doświadczeniem Misyjnym Afganistan, Irak, Kosowo. Posiadamy doświadczenie w kierowaniu pododdziałem oraz oferujemy rekrutom zdobywanie podstawowej wiedzy z zakresu taktyki, bytowania, przetrwania w warunkach ekstremalnych z elementami selekcji.

Oferujemy:
Udział w zajęciach programowych, prezentacjach, szkoleniach, treningach CQB ( teren zurbanizowany) oraz na terenach zalesionych.
Każdy z członków ma szanse na samodoskonalenie oraz rozwój pod okiem doświadczonych instruktorów.
Od swoich członków nie wymagamy żadnego doświadczenia. Potrzebną wiedzę zdobywać będą z czasem i pod okiem innych członków grupy.
Oferujemy wyjazdy weekendowe oraz kilku dniowe spotkania ASG.
Pokażemy nowe możliwości oraz całkiem inny punkt widzenia spotkań ASG.
Spotkania nie będą monotonne, a scenariusz realizowany na spotkaniach sprawi ze członkowie oderwą sie od obowiązków dnia codziennego.
Mamy możliwość organizacji spotkań z grupami z zagranicy oraz organizacji wyjazdów, spotkań szkoleń z innymi grupami ASG z innych krajów.
Członkostwo w grupie jest dobrowolne!!! Stwarza możliwości rozwoju , samokształcenia oraz rozwoju nie tylko w " świecie" ASG ale także poznawania nowych horyzontów jakimi sa np: walka wręcz itp.
Grupa posiada swój regulamin , który został napisany z wysoka starannością !!! Grupa docelowo będzie zarejestrowana w Szczecinie.

Czego oczekujemy?:

Wiek- min. 18 lat z wyjątkiem nieletnich od 16 za zgoda prawnego opiekuna!
Zdyscyplinowania!!! oraz dystansu do siebie.
Chęci rozwoju airsoftowego i nie tylko…
Chęci zrobienia czegoś konkretnego, nowego, czegoś, czego jeszcze nie ma… czegoś co sprawi ze nie będzie to nudna zabawa i strzelanie bez sensu…

Potrzebujemy ludzi z PASJA!!! Chcemy alby było to coś nowego o całkowicie innym wymiarze… Szukamy ludzi , którzy tak jak my chcą aby nasze hobby jakim jest ASG nabrało nowego wymiaru. Stało się częścią życia .

Jeśli jesteś maniakiem ASG, który oczekuje czegoś więcej to zapraszamy Cie do naszego zespołu!!!

Szukamy ludzi, graczy, którzy swoja postawa beda czerpać przyjemność z gry, ludzi , ktorzy respektują i przestrzegają prawo air soft, a takze szukamy ludzi, dla których udział i członkostwo w grupie SIERRA bedzie nie tylko przygoda , ale ale i w pewnym sensie czescia zycia .

Rekrotów proszę o zgłaszanie się do mnie na PW