Priviet

-Ksywa: Flint
-Imię: Kuba
-Mundur: brak
-Ekipa: brak
-Replika: brak
-Zainteresowania, coś o sobie: gry z serii S.T.A.L.K.E.R. , militaria z bloku wschodniego.
Zdjęcie dam w najbliższym czasie :slight_smile:

Siema. Zbieraj sprzęt i wpadaj się postrzelać.

Привет :sunglasses:

EDIT.
-Ksywa: Flint
-Imię: Kuba
-Mundur: Bluza dresowa a’la bandyta z gry S.T.A.L.K.E.R.
-Ekipa: brak
-Replika: CM028 u
-Zainteresowania, coś o sobie: gry z serii S.T.A.L.K.E.R. , militaria z bloku wschodniego.

Siema, dodaj jeszcze zdjecie.

Popatrz na avek…to jest moje foto

Nie sądzę zęby ułatwiło mi to rozpoznacie ciebie. A taki jest cel dodawania tych zdjęć.

Sam z hełmem oraz z kominiarką na zdjęciu i jak ja mam ciebie rozpoznać…mam tylko takie innego nie zrobię bo nie mam czym

Flint, byłem wczoraj 1 raz na strzelance, a było go rozpoznać najłatwiej wśród innych.
Czarny jak niewielu + A2 na ramieniu.
Co za problem:P?

Znajdę naszywkę frakcji Wolnośc na internetach na kaptur przywalę i będzie dżedżi

Nie mówie ze na avku masz mieć. Wystarczy w tym temacie.

Mnie akurat łatwo rozpoznać. Napis Piorun z prawej strony hełmu nad szynami. Wielki napis swar na plecach z zaklejonym nazwiskiem(jako 1 z grupy). No i w ogóle jestem dłużej więc w teorii sporo osób mnie zna. Natomiast numery mogą ulec rotacji więc nie sugerujcie się(bywało że nosiłem A1 jako dowódca)

W swoim temacie tez mam (chyba ze juz wygasła) fotkę z twarzą.

Żeby nie było że się czepiam bez zasadnie: Piorun975 - Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

Panie Flint na pierwszym spotkaniu zapraszam do mnie z dowodem lub legitymacją i pozwoleniem od rodziców.

Moderatorzy na forum są od trzymania porządku i wywiązują się z tego świetnie, polecam zastosować się do ich próśb.

Jak o mówi stare przysłowie “mniej gadania, więcej robienia.”

Pozdrawiam!