O co chodzi z Dobrą CQB?

Proszę bardzo, może temat z 2013 roku ale dalej aktualny. To że tam graliśmy odbywało się za cichym przyzwoleniem a zakaz był tam od dawna. Po prostu jakaś nieidentyfikowana grupa narobiła tam hałasu i skończyło się.

Po co drazycie, kolejny temat co będzie miał 15 stron…

Prosze zamknijcie ten temat, Wayne napisał już wystarczająco i nie róbcie kolejnego srania pod siebie.

To nie jest zmiana dot. Fps czy punktu regulaminie. Nie ma tutaj żadnej gatki. Tak jak Wayne napisał, dostosujcie się, albo się nie znamy.

Za zniknięciem Dobrej z ankiet stoją* ci sami, którzy stoją za obniżeniem limitów i za banem dla jednego szczecińskiego snajpera - reptiliańska żydomasoneria!

  • stoją tam, gdzie stało ZOMO

:laughing: …dlaczego na tym forum nie ma przycisku “lubię to” przy postach? :laughing:

Nie trzeba czytać 15 stron. A nawet 20, jeśli się pojawia… :wink:

Kolego sympatyczny, Taktyczny Szczecin nie akredytuje tej miejscówki oraz jakichkolwiek strzelanek, scenariuszy ect ect które miały by się tam odbywać do czasu wyjaśnienia całej sytuacji, tak jak napisałeś że nie jesteś owieczką to bardzo proszę skieruj swoje zapytanie do komisariatu policji niebuszewo (moge się mylić) lub do samej Pani Wójt i wszystko będziesz wiedział. A jeżeli chcesz mieć wszystko podane na tacy to przyjmij do informacji to co napisałem wcześniej lub jak sam stwierdzasz wolna wola byle nie pod banderą Taktyczny Szczecin ponieważ konsekwencje tego mogą być różne :slight_smile:
Kolega Hulek zapytał o co chodzi z tą miejscówką pod kątem Taktycznego Szczecina, sytuacja została rozpisana. Jeżeli uważasz że coś ci nie pasuje, cytując klasyka: “tam są drzwi”. A dla Twojej informacji na budynkach regularnie są wieszane jak i zrywane przez nie wiadomo kogo tabliczki z informacją: Budynek grozi zawaleniu, zakaz wstępu". Wiec masz już podstawę prawną :slight_smile:

Nawet gdyby przepisy zakazujące nam tam gry były naciągane, to i tak moim zdaniem nie warto walczyć. Lepiej też nie grać tam bez bandery TS, bo dla większości ludzi wszyscy jesteśmy w jednym worku razem z paintballowcami i wszyscy razem pracujemy na swoją reputację. Był już polityk który się chciał wybić na tym że biało czerwone pasy obrażają barwy narodowe bo ludzie po nich depczą, to zaraz znajdzie się taki co będzie walczył z wandalami i chuliganami z prawie bronią. A póki co mamy to szczęście że jeszcze nikt się naszą zabawą nie zainteresował i nie mamy odgórnych limitów jak wiele krajów.

No i do CQB jest jeszcze arena w kurowie (tak to było?). No i może w tym kierunku lepiej patrzeć.

Podobno zamknięte z powodu iż niespełnia norm ppoż (efekt nagonki po tragedii w escape roomie)

Pogadałem wczoraj z sekretarz gminy Dobra (bo akurat przy kawie trafiłem na nią, a nie na panią wójt). W dużym skrócie:

  1. “Zakaz (wstępu / gry) jest od dawna”,
  2. Główne powody to śmiecenie, dewastacja, hałasy pirotechniką (na co skarżą się okoliczni mieszkańcy) i porzucanie tam starych opon, plus zagrożenie wypadkami: teren jest niebezpieczny z powodu dewastacji, głownie związanej z kradzieżami złomu / nielegalnymi rozbiórkami.
  3. Gmina planuje rozbiórkę tych obiektów, tylko problem jest ze znalezieniem na to pieniędzy.

Niestety, jesteśmy w jednym worku ze wszystkimi, którzy się plączą po tym terenie, czy to airsoftowcy (stowarzyszeni w TS, wolne elektrony…), paintballowcy, jakiekolwiek ludki z grup paramilitarnych itp. I ja punkt widzenia władz gminy rozumiem: nie będą biegać za nami i sprawdzać, z której ekipy jest ta banda, która akurat bobruje po ruinach. Zwłaszcza, że robimy to wtedy, kiedy Urząd Gminy nie pracuje.
Po drugie, to jest ich obiekt, i jeśli komuś tam się stanie krzywda, to oni poniosą nieprzyjemne konsekwencje prawne. Bo “nie zapewnili bezpieczeństwa”. Zrozumiałe, że chcą tego uniknąć.

Myślę że temat został wyczerpany - zamykam :slight_smile: