Nowy gracz ASG

Witam!

Moja historia z ASG zaczęła się niedawno. Pewnego razu kolega z klasy (pseudonim: Montes)zaproponował mi przejażdżkę do sklepu militarnego. Tam przymierzałem mundury i oglądałem różnego typu bronie. Zainteresowałem się Air Softem gdyż chciałem spróbować czegoś nowego. Realistyczne repliki z bardzo dobrze odwzorowanymi detalami oraz miłe dla oka wyposażenie. We wcześniejszym czasie fascynowałem się seriami Battlefield lub Call of Duty, lecz po jakimś czasie to wygasło. Teraz gram w CS:GO i powoli nabieram doświadczenia. Zależy mi na poznaniu nowych, ciekawych ludzi i na miło spędzonych niedzielach.

Ksywa: PyTec
Imię: Michał
Mundur: WZ93
Ekipa: brak
Replika: brak (jestem otwarty na sugestie, gdyż na razie pożyczam od kolegi Montesa)
Zainteresowania: muzyka, gry komputerowe, dobra zabawa, beka z niczego, spanie, układanie kostek Rubika, zbieranie czasopism CDA, czytanie.

PS
Wiem, że doświadczenie z gier nie przydaje się do niczego w realu… ale to zawsze coś :slight_smile:

Cześć Młody ze strzelaniem bedziesz musiał poczekać troche :wink: zapoznaj sie z regulaminem.

Siemanko

Witam na forum

Kurde patrzcie na daty !!!