Nowo powstała grupa "SIERRA CLAN" organizuje nabór!!!

Witajcie!!!
Nowo powstała grupa “SIERRA CLAN” organizuje nabór rekrutów by zasilić swe szeregi.

Trochę o Nas :
Grupa " SIERRA CLAN " powstała stosunkowo niedawno ,około dwóch miesięcy temu.
Założycielami są żołnierze zawodowi w stopniach podoficerskich z wieloletnim doświadczeniem taktycznym wielu rodzajów sil zbrojnych, oraz doświadczeniem Misyjnym Afganistan, Irak, Kosowo. Posiadamy doświadczenie w kierowaniu pododdziałem oraz oferujemy rekrutom zdobywanie podstawowej wiedzy z zakresu taktyki, bytowania, przetrwania w warunkach ekstremalnych z elementami selekcji.

Oferujemy:
Udział w zajęciach programowych, prezentacjach, szkoleniach, treningach CQB ( teren zurbanizowany) oraz na terenach zalesionych.
Każdy z członków ma szanse na samodoskonalenie oraz rozwój pod okiem doświadczonych instruktorów.
Od swoich członków nie wymagamy żadnego doświadczenia. Potrzebną wiedzę zdobywać będą z czasem i pod okiem innych członków grupy.
Oferujemy wyjazdy weekendowe oraz kilku dniowe spotkania ASG.
Pokażemy nowe możliwości oraz całkiem inny punkt widzenia spotkań ASG.
Spotkania nie będą monotonne, a scenariusz realizowany na spotkaniach sprawi ze członkowie oderwą sie od obowiązków dnia codziennego.
Mamy możliwość organizacji spotkań z grupami z zagranicy oraz organizacji wyjazdów, spotkań szkoleń z innymi grupami ASG z innych krajów.
Członkostwo w grupie jest dobrowolne!!! Stwarza możliwości rozwoju , samokształcenia oraz rozwoju nie tylko w " świecie" ASG ale także poznawania nowych horyzontów jakimi sa np: walka wręcz itp.
Grupa posiada swój regulamin , który został napisany z wysoka starannością !!! Grupa docelowo będzie zarejestrowana w Szczecinie.

Czego oczekujemy?:

Wiek- min. 18 lat z wyjątkiem nieletnich od 16 za zgoda prawnego opiekuna!
Zdyscyplinowania!!! oraz dystansu do siebie.
Chęci rozwoju airsoftowego i nie tylko…
Chęci zrobienia czegoś konkretnego, nowego, czegoś, czego jeszcze nie ma… czegoś co sprawi ze nie będzie to nudna zabawa i strzelanie bez sensu…

Potrzebujemy ludzi z PASJA!!! Chcemy alby było to coś nowego o całkowicie innym wymiarze… Szukamy ludzi , którzy tak jak my chcą aby nasze hobby jakim jest ASG nabrało nowego wymiaru. Stało się częścią życia .

Jeśli jesteś maniakiem ASG, który oczekuje czegoś więcej to zapraszamy Cie do naszego zespołu!!!

SZUKAMY ŚWIERZEJ KRWI W ŚRODOWISKU ASG W SZCZECINIE , KTÓRA NAPĘDZI ( Z NASZĄ POMOCĄ ) TEN ORGANIZM DO DALSZEJ PRZYJEMNIEJSZEJ GRY.

Rekrotów proszę o zgłaszanie się do mnie na PW

Witam,
Twoja propozycja wzgledem przyjęcia nowych członków do grupy jest dalej aktualna??
Powiem ,że ja jestem całkowicie zielony nawet jeszcze własnej repliki nie mam ale bardzo chciałbym kształcić się wsród doświadczonych członów ciekawych ludzi od których się wiele nauczę. Nie traktuję tego tylko jako formę rozrywki ale też jako formę samokształcenia. Od dawna interesowałem się historią czy tez militarią. Mam też pewne doświadczenie medyczne. Tylko jak czytam wasz opis to widzę że jesteś poważnie nastawieni.
Pozdrawiam.

Dla zainteresowanych!
W pierwszym poście zamiescilem tylko cześć tego co chcielibyśmy robić , zrealizować w naszej grupie, serdecznie zapraszam wszystkich ZAPALEŃCÓW , którzy nie maja jeszcze swojego teamu na rekrutacje!!! Niedługo będzie organizowane spotkanie integracyjne i na tym spotkaniu wszystkiego sie dowiecie… Wierzcie Mi jest tego sporo… Na pewno nie będziecie sie nudzili z nami. Zgrana ekipa to podstawa!!! Zapraszam, zgłaszajcie sie chłopaki i dziewczyny:P

w dalszym ciągu szukamy rekrutów do naszej grupy!!! w ciągu dwóch tygodni będzie organizowane spotkanie integracyjne jak tylko pogoda sie poprawi :stuck_out_tongue: Zgłaszać sie chłopaki i dziewczyny:P

W związku z rekrutacja do grupy SIERRA CLAN pragnę poinformować wszystkich, ze nabór w dalszym ciągu jest otwarty!!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich do wstąpienia w szeregi SIERRA CLAN !!!
W dalszym ciągu można zgłaszać się i ubiegać o status rekruta.

Grupa zaczyna prężnie działać a w jej szeregi wstępuje coraz więcej graczy!!!

Jeśli masz ambicje zrobić coś więcej, WSTĄP DO SIERRA CLAN a na pewno nie pożałujesz!!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich graczy w nasze szeregi!!!

Proszę zapoznać się z naszym programem w pierwszym poście tematu a na pewno zainteresujemy Cie licznymi treningami i kursami!!!

Zapraszamy w szeregi SIERRA CLAN.

Cześć.Jestem zainteresowany naborem .Problemem w tym momencie jest fakt ,ze do konca roku jestem w delegacji.Mam nadzieję ,ze furtka bedzie otwarta rowniez od stycznia 2017.Pozdrawiam .

ja yez jestem zaiteresowany tylko nie dysponuje duza iloscia czasu wolnego ale chetnie zasile szeregi

Jeszcze bardziej zapraszam wszystkich do zasilenia szeregów Sierra CLAN!!! Wszystkie zgłoszenia bardzo proszę kierować do mnie na PW.

Zapraszam wszystkich maniaków!!! Wstepujcie w szeregi SIERRA CLAN!!!

Drodzy gracze!!!
W dniu 04.12.2016 r. odbedzie sie kolejny trening z udzialem THE SIERRA CLAN , na ktory serdecznei zapraszamy wszystkie osoby , ktore chcialy by zasilic szeregi grupy. serdecznie zapraszamy te osoby , ktre chcialy by sie czegos nauczyc :stuck_out_tongue:

Jeszcze raz zapraszam te osoby, ktore chcialy by sie czegos nauczyc, zrobic cos wiecej niz tylko popruc z karabinka w niedziele:P

W dalszym ciagu szukamy ludzi z pasja i tych , ktorym air soft jest bardzo bliski :stuck_out_tongue:

Panowie i Panie!!!
Z przyjemnoscia zapraszam wszystkich graczy chcacych wstapiec w szeregi Sierra Clan jutro do brama jazz cafe o godzinie 13:00.
Mamy zebranie integracyjne i chcielibysmy zaprosic wszystkich chetnych wstapieniem do grupy aby zapoznali sie z planami naszego zespolu.
Poruszone zostana sprawy organizacyjne oraz przedstawiony zostanie dokladnie krok po kroku caly plan na przyszlosc , co chcieli bysmy osiagnac oraz wszystkie zalozenia Teamu.

Serdecznie zapraszam wszystkich , ktorzy chcieli by wstapic w szeregi Sierra Clan.

Cześć.Kiedy planujecie kolejne spotkanie dla rekrutów? Pozdrawiam i Życzę Zdrowych oraz Wesołych Świąt

następne spotkanie odbędzie sie zaraz po nowym roku. Wszystko będzie zamieszczone na forum.

Witam wszystkich, w dniu 29 stycznia odbyła sie pierwsza inicjacja pełnoprawnych członków grupy THE SIERRA CLAN.

Udział wzięła większość zespołu po czym rozegraliśmy kilka scenariuszy na budynku i zakończyliśmy inicjacje dwóch członków grupy około godziny 14:30 :stuck_out_tongue: poniżej relacja fotograficzna :stuck_out_tongue:

Wszystkich zapraszamy do zgłaszania swojej chęci wstąpienia do zespołu :stuck_out_tongue: rekrutacja jest otwarta cały czas:P

link do dysku google:P Zapraszam do oglądania i zasilenia naszych szeregów :stuck_out_tongue:

https://drive.google.com/drive/folders/0B8QTNhdgug8PS2MyZHc0a2hlZUk?usp=sharing